Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate20

mam problem miłosny

Polecane posty

Gość sprawiedliwy
ha ha ha, każdy mężczyzna dwudziestoparoletni jest niedojrzały! Proszę te rady zachować dla siebie bo niewiecie o czym mówicie. kobieta od małego jest wychowywana tak aby wpływać na mężczyznę emocjami, trickami, minami, słowami, itd. Jaką możliwość obrony przed tymi manipulacjami ma chłopiec przed matką? Każda matka jest w stanie sterować młodym mężczyzną do pewnego momentu i zapewniam że ten moment jest o wiele lat dalej niż omawiane 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość tych bzdur
wiesz laska, albo to idiotyczna prowo albo jesteście dzieciakami wytłumacz mi jakim cudem tak młody facet jest zmuszany do ślubu z laską, którą rzekomo nie kocha ? ona jest w ciąży ? jak długo się znają wmówisz mi że ta sama matka, która nie mogła zaakceptować Ciebie jako jego dziewczyny (mimo że znaliście się 4 lata)....nagle ni z gruszki ni z pietruszki chce by jej synek żenił się z jakąś ledwie poznaną laską ? skąd niby ta dziewczyna się wzieła ? czarodziejka z ksieżyca ? ile oni się znają że od razu planują huczny ślub ? dziecko w drodze czy jak ? a koleś się wystraszył chce wszystko odwoływać więc dzwoni do Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość tych bzdur
prawie się wzruszyłam na te romantyczne wyznania miłości nie ma nic bardziej romantycznego od faceta który spierdala sprzed ołtarza od jednej by być ze swoją "prawdziwą miłością" co za banał, za dużo romansów dennych się naooglądałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
słuchaj, spieprzaj ! ok, wyraziłaś swoją opinię na ten temat, no i ? lepiej się teraz czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
fakt sytuacja jest prześmieszna i jak wcześniej napisałem nie chce mi się w to wierzyć ale w życiu tyle widziałem niewiarygodnych sytuacji, że taka nie wywiera już na mnie wpływu. Ciekaw jestem jak młoda kobietka (Kate) poradzi sobie z tym problemem sama będąc niedojrzałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
dziunia bo Ci jeszcze tapeta z twarzy odpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Moze naprawde sprawiedliwy ma racje, napisz albo zadzwon, oszczedzicie sobie nerwow. Sama mam 2 kolegow, ktorzy uciekli swoim narzeczonym sprzed oltarza, teraz sa wspanialymi mezami i ojcami, wtedy byli za mlodzi. Przeciez nie musisz od razu za niego wychodzic, mozecie poczekac jeszcze troche. A co do matki.... ma wielki wplyw na chlopaka w tym wieku, pewnie znalazla mu panne z kasa, albo jakas corke kolezanki. Nie daj sie sprawiedliwy jako facet dobrze mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhirgiysrgiywis
Nedzne prowo. Jesli to jest prawdziwa sytuacja .... to oboje nie nadajecie sie do powaznego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga78
Zapraszam na nowe forum dla zdradzonych, bądź obawiających się zdrady. Jest to nowe forum powstałe na wasze potrzeby http://www.spy24.eu/forum/index.php Dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×