Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietkaasasa

Co kobiety widza w facetach?

Polecane posty

Gość kobietkaasasa

Jestem kobieta i zupelnie nie widze powodow do tego by sie uganiac, wiazac z facetami! Co Wy w nich widzicie, bo ja nie wiem. Facet ma korzysci ze zwiazku z kobieta, ale kobieta? Co niby facet, zwiazek z facetem moze dac kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyglądała twoja
rodzina i relacje między rodzicami? jakie masz dośwaidczenia z dzieciństwa? bo to co piszesz to śwaidczy o niezłych problemach emocjonalnych :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
jak wyglądała twoja Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie. Czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
jakie poczucie bezpieczenstwa? To bez faceta nie jest bezpieczna? Czego sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pociaga
jego cudowny penis i slodki usmiech który zawsze mi poprawia chumor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfkjlt8i
jej relacje w rodzinnym domu były chyba właściwe tym bardziej ze sama jest sobie w stanie zapewnic poczucie bezpieczenstwa a nie uzalezniac go od kogos innego baba ktora potrzebuje faceta aby czuc sie spełnioną to dopiero ma zaburzenia emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfkjlt8i
wychowałas sie w domu w ktorym matka pewnie byłą służącą i napatrzylaś sie na to ze kobieta sobie bez faceta nie da rady :D to jest dopiero żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfkjlt8i
uwaga ODPOWIADAM: facet to dla kobiety: -pieniądze, -penis, -łechtanie własnego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnljni
Humor przez samo H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietkaasasa "Jestem kobieta i zupelnie nie widze powodow" Prawdziwa kobieta wie doskonale, dlaczego chce być partnerką i mieć obok siebie partnera. Jeśli nie widzisz powodów, dla których miałabyś się związać z facetem to znaczy, że jesteś w życiu na etapie niezależności i radości z samostanowienia i samowystarczalności. Partnerstwo to wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfkjlt8i
lubie jego wielka pale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Szukanie dziury w całym czekam na powody, powody, konkrety prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
a jakie to korzysci twoim zdaniem ma facet ze związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem facetem. Gdybym mówił kobiecie, dlaczego miałaby być ze mną... no wybacz, nie tędy droga. Odwróćmy sytuację. Przekonaj mnie, zachęć, użyj konkretnych argumentów, dlaczego miałbym być z Tobą. Widzisz, że nie jest to takie proste? Aby nie wpaść w samozachwyt, autopromocję, nachalność, itd. Jedynie wewnętrzne przekonanie, że się czegoś chce powoduje, że to coś jest dla nas wartościowe. Dopóki sama tego nie poczujesz, dopóki nie będziesz sama wiedzieć, co mężczyzna mógłby Ci dać i czego Ty od niego mogłabyś oczekiwać - pozostaniesz na etapie rzucania retorycznych dla Ciebie pytań - Co ja z tego mogłabym mieć, czego nie mam sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaheeeeeeeeeodxe
Co ja widze w moim facecie: - osobe na ktora moge liczyc w kazdej sytuacji - osobe, z ktora mam wspolne zainteresowania i milo spedzam czas - osobe, z ktora mi dobrze w lozku - bez faceta nie da rady zalozyc rodziny - chce zeby moje dziecko mialo dobrego, czulego ojca Badzmy szczerze - co to za zycie bez faceta (bez seksu i milosci)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfkjlt8i
takie samo to życie jak i z facetem i seksem ludzie nie badzcie tacy ograniczeni!!!!!! skoro dla ciebie zycie jest bez sensu jak cie ktos nie przedyma i nie przytuli nie musi to od razu znaczyc ze innych zycie tez bedzie gowniane nie postrzegajcie innych swoja miara do chuja!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobę z którą chcą dzielić życie :) której ufają, którą lubią, którą kochają osobę ktora przytuli, ukocha która okaże troskę, sprawi że poczuję się wyjatkowa i doceniana rozśmieszy w razie czego pomoże (choćby psychicznie) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię kiedy mężczyzna przykłada swoją przyjemnie szorstką dłoń do mojego policzka, kobiety tak nie potrafią. To chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronger
fajnie iść razem przez życie:-) mieć razem dzieci,wspomnienia, oparcie, poczucie przynależności do kogoś, czuć sie potrzebnym,kochanym... miłość jest w życiu najważniejsza, człowiek nie jest samotną wyspą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka jest
pewnie zaburzoną socjopatką bo widać nie pojmuje relacji międzyludzkich. przyjaciół pewnie też nie ma :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronger
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8))

lubie trzymac jego duzo fituta w mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×