Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DzieńDobryZastałemJolke?

BARDZO nieregularna miesiączka!

Polecane posty

Gość DzieńDobryZastałemJolke?

Nie wiem co mam robić, poprzednią miesiączke zaczynałam 10 grudnia i trwała około 8 dni ( zaczęła się w 50 dzień cyklu). Cykl od 10 grudnia do 26 stycznia, 46 dni . Okres trwa cały czas, czyli 11 dzień, nie zapowiada sie zeby się skonczył jutro. Miesiączki u mnie tak do 9 dni max zawsze trwały. A cykle różnie, przed 50 cyklem miałam 24. Chce iść do ginekologa ale się troche boje... Nie wiem jak się uszykować, czy się ogolić czy iść zarośnięta, mam 16 lat. Poza tym z chłopakiem myślimy o współżyciu, więc chce wiedzieć mniej wiecej kiedy mam dni płodne a kiedy nie na wszelki wypadek. Krwawienie trwało 3 dni, prócz tych dni leciała ciemnobrązowa wydzielina. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nieregularnym okresie nie masz możliwości wyliczenia dni (nie)płodnych, zwlaszcza że jesteś młoda, hormony jeszcze się nie ustabilizowały. Mając 16lat myślisz o współżyciu i chcesz się chronić naturalnymi sposobami? To najprostsza droga do zostania rodzicami. A o pierwszej wizycie jest w innym poście - rzuć okiem na liste tematów i znajdziesz bez problemu. Tylko, biorąc pod uwagę, że jestes niepełnoletnia kwestia antykoncepcji i tak jest zależna od rodzica - gin ma obowiązek skonsultować to z twoim rodzicem (zwłaszcza, jeżeli poprosić o np.tabletki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
ja Ci mogę polecić mikroskop owulacyjny. Jest na ślinę wielokrotnego użytku. Będziesz wiedziała kiedy masz dni płodne, musisz stosować go regularnie. Ja używam afrodyty i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×