Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lusesita de Milagros Dolores

czy nosicie pod spodnie rajstopy?

Polecane posty

Gość ar
zaloz takie deliktne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia gatta
jak jest poniżej zera stopni to wtedy ubieram rajstopy 20-60 den. zauważyłam że koleżanka nosi to też się skusiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci się stało z Lusesitą? Nie żyje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka94
przy niskich temperaturach zawsze ubieram rajstopy pod spodnie od 20 do 100 den. lepiej ubierać niż mieć problemy z nerkami lub kobiecymi narządami czy inne schorzenia albo popuszczać w majtki z powodu ntm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może takie świetne rajstopy www.diseta.pl niesamowicie się ją nosi, bardzo wygodne, super leżą na ciele, i do tego ta niesamowita cena, Jakość produktu rewelacyjna, prodenci tych rajstop są boscy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze noszę rajstopki i wtedy jest mi cieplutko, i czuje się komfortowo . Najlepiej grubsze 60-80 den .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak, teraz już nie, zamieniłam na zakolanówki. Nie jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia60
jak przypadkiem zobaczyłam że niektórym koleżankom i nauczycielce wystawały rajstopy spod spodni to też zaczęłam nosić rajty pod spodnie i nawet okazało się to dobrym rozwiązaniem w chłodne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka16Uległa

noszę rajstopki codziennie po prostu uwielbiam są takie gładkie w dotyku:), a jak ubieram jeansy to oczywiście pod spodem mam rajstopy najczęściej cieliste jak zimne dni to nosze grubsze 20den-60den a w lecie 5den-15den

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ML1989

Bardzo rzadko, jak już coś to w zimę, kiedy wiem że czeka mnie dłuższy wymuszony przez coś spacer na dworze.większość roku pod spodnie zakładam różnej grubości podkolanówki - nie są tak niewygodne jak, rajstopy, nie tak krótkie jak skarpetki które mogą wystawac, jak jest cieplej czy oczko pójdzie można je łatwiej zdjąć. Dziś będąc na mieście poszło mi oczko i nie wyobrażam sobie męki z rajstopami. A tak dyskretnie zmiana - podciągnąć, zdjąć i założyć nowe. 

(wiem że trochę dziwne bo lato jest ale mam brzydkie moim zdaniem stopy i i nogi - latem zamiast zestawu krótkie spodenki spódniczka sandały boso zdecydowanie częściej decyduje się na dłuższe lekkie spodnie, baletki i właśnie wspomniane podkolanowki) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiu
7 minut temu, Gość ML1989 napisał:

Bardzo rzadko, jak już coś to w zimę, kiedy wiem że czeka mnie dłuższy wymuszony przez coś spacer na dworze.większość roku pod spodnie zakładam różnej grubości podkolanówki - nie są tak niewygodne jak, rajstopy, nie tak krótkie jak skarpetki które mogą wystawac, jak jest cieplej czy oczko pójdzie można je łatwiej zdjąć. Dziś będąc na mieście poszło mi oczko i nie wyobrażam sobie męki z rajstopami. A tak dyskretnie zmiana - podciągnąć, zdjąć i założyć nowe. 

(wiem że trochę dziwne bo lato jest ale mam brzydkie moim zdaniem stopy i i nogi - latem zamiast zestawu krótkie spodenki spódniczka sandały boso zdecydowanie częściej decyduje się na dłuższe lekkie spodnie, baletki i właśnie wspomniane podkolanowki) 

 

siusiak mi zdrętwiał. dasz zdjęcie w podkolanówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość ML1989 napisał:

Bardzo rzadko, jak już coś to w zimę, kiedy wiem że czeka mnie dłuższy wymuszony przez coś spacer na dworze.większość roku pod spodnie zakładam różnej grubości podkolanówki - nie są tak niewygodne jak, rajstopy, nie tak krótkie jak skarpetki które mogą wystawac, jak jest cieplej czy oczko pójdzie można je łatwiej zdjąć. Dziś będąc na mieście poszło mi oczko i nie wyobrażam sobie męki z rajstopami. A tak dyskretnie zmiana - podciągnąć, zdjąć i założyć nowe. 

(wiem że trochę dziwne bo lato jest ale mam brzydkie moim zdaniem stopy i i nogi - latem zamiast zestawu krótkie spodenki spódniczka sandały boso zdecydowanie częściej decyduje się na dłuższe lekkie spodnie, baletki i właśnie wspomniane podkolanowki) 

 

praktycznie pomyślane generalnie też czasem je noszę niemniej jednak nie wyobrażam sobie nosić podkolanek w lato 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak jest chłodno na podwórku to zakładam rajstopy pod spodnie,podobnie jak moja mama nieraz zaklada rajstopy pod spodnie jak jest jej zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×