Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Umieram z głodu. :O

Polecane posty

może używasz skrótów myślowych. ja mam takie jazdy, ze jak komuś coś tłumaczę, to od razu przedstawiam wnioski:) to dopiero halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Dekalogowata, nie Dev. 😭 A więc i my, cywilizowani Europejczycy, wpierdzielamy robaczki. Jakie śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffdd
no zobaczyłem linka i od razu wiedziałem że tego robaka uzyskuje się przy koszeniu trawników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosze-nila. To chyba raczej przy koszeniu Nilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało z tym. na wigilię cała polska zjada takie w karpiu. mało który karp ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffdd
adres zawiera taki tekst : Koszenila-barw nik-z-robakow.html koszenie trawnik z robaków. LOGICZNE KURWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam kiedyś pieczonego ptasznika, jestem pro.:) A ja się nadal upieram przy tym Nilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffdd
na nilu to się uprawiało irygację czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on po prostu popatrzył tunelowo. zobaczył pierwszą i ost.sylabę oczywistej oczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffdd
haha wiedzieliście że wg google irygacja to (łac. irrigatio) - w medycynie termin ten oznacza przepłukiwanie jelit, pochwy lub innych jam ciała. A dopiero drugie wyskakuje nawadnianie gleby itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffdd
a 5 link wyskakuje z kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powolutku kończymy... Przepłuczę sobie jelita i pochwę gdy nadejdzie ku temu czas.😭 Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffdd
dobranoc. Będziemy rozpaczali za Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffdd
kurde mogłyby się te mrozy zakończyć. Tej wiosny mam ochotę ostro poszaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szybciora, bo muszę to wkleić. Myślałam, że padnę ze śmiechu. lepsza od Łazarza: Ja nie jestem bezdomna, ale przez 9 miesięcy dla ZUS-u byłam martwa. Jednego razu dzwoni do mnie urzędniczka z gminy, która jest moim płatnikiem i pyta, czy siedzę. Ja na to że nie, a ona- to niech pani usiądzie- nie wiem, jak to powiedzieć, ale pani nie żyje. Myślałam, że to żart, ale ona dostała pismo z ZUS-u z zapytaniem, dlaczego za zmarłego pracownika odprowadzają składki. No więc wybrałam się do ZUS-u i mówię do pani z okienka, że przyszłam sprawdzić czy żyję. Spojrzała na mnie, jak na wariatkę, ale poszła sprawdzić. Po chwili , zmieszana, przychodzi i mówi- faktycznie pani nie żyje. jej mina- bezcenna. Na szczęście nie wykreślili mnie w USC, w dziale meldunkowym i nie zabrali numeru pesel. Wtedy dopiero byłyby kłopoty. Moje składki krążyły sobie wirtualnie po ZUS-ie, nie odprowadzono też składek do OFE. Mało tego, jako nieboszczka miałam zabieg chirurgiczny i byłam dwa razy w Wielkiej Brytanii. Do dzisiaj nie usłyszałam przeprosin. Jedynym "śladem" po moim zejściu jest cofnięcie aktu zgonu w dokumentach NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 424232e23
jesteś tak malutka, że starczałabyś mi z fiuta jak aniołek na czubku choinki to chyba najbardziej romantyczny tekst jaki słyszałam w życiu... :p Atak na serio- badałaś sie na tarczyce? Może masz nadczynnosc? No i jesz duzo węglowodanów, które powodują wzrost insuliny- i apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×