Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajunia00

Sklepy oszukuja klientów?

Polecane posty

Gość Kajunia00

Dziś byłam na zakupach i jak zawsze starałam się sprawdzać ceny tego co kupuję, ale przy kasie okazało się że muszę zapłacić prawie 6pln więcej. oczywiscie pani na kasie twierdziła że nie zdążyli zmienić cen na pólkach, ale chciałam zapytać jak się zachować w takiej sytuacji? czy sklepy mają prawo tak nas traktować? ja się czuję oszukana... ciekawe czy jakbym jutro tam poszła to ceny będą juz zmienione :/ doradźcie co robić proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffwrv
sklep musi sprzedac po cenie jaka widnieje pzy produkcie a nie w ich systemie. powinnas od razu isc po zwrot nienaleznej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098765432123456
możesz zawsze zgłosić do pih-u bo oni mają obowiązek się zająć takimi przypadkami jawnego oszustwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zachowac
??? normalnie zostawiasz towar przy kasie. ja tak zawsze robie i nawet lepiej jak duzo ludzi stoi za mna niech widza jak sa oszukiwani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordeczkaII
ale co tu sie dziwić... taki kraj, ze oszukują nas na każdym kroku.. wczoraj nawet znajomy podesłał mi art http://interia360.pl/polska/artykul/biznes-czysty-jak-woda,51515 o tym jak producenci nas oszukują. a jak duże firmy kręcą, to co się dziwić sklepikarzom, którzy też chcą mnożyć zyski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sprawy trzeba załatwiać w biurze obsługi klienta, a nie przy kasie. niestety, sklepy szukają okazji do wyciągnięcia tych kilku złotych więcej... dlatego coraz więcej ludzi przekonuje się do zakupów w sieci - podana cena obowiązuje i nie ma zmiluj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×