Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elskhverdag

ZABIEGI REDUKUJĄCE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ I CELLULIT WROCŁAW

Polecane posty

Gość katee 87
Ja polecam we Wrocku zabieg liposhock. Fajnie wysmukla nogi i redukuje cellulit. Pakiet 6 zabiegów kosztuje 2 400, zabiegi wykonuje sie raz w tygodniu. Efekty zauwazylam po 3 zabiegi i jestem naprawde zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam regularnie z zabiegów modelujących sylwetkę i redukujących cellulit w salonie l'bioline we wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathie85
Dziewczyny! Przed wakacjami zdecydowałam się na zabieg liposhock, średnio wierzyłam w jego skutecznosć do momentu w którym po 3 zabiegach zauważyłam wyraźną redukcję cellulitu! Oczywiście dalej go mam ale wygląda zupełnie inaczej. Zabiegi nie są najgorsze- do przyjemności nie należą ale da się wytrzymać. Po całej serii 6 zabiegów porównałam fotki z fizjoterapeutką która przeprowadzała ten zabieg i zauważyłyśmy że moje nogi prócz zredukowania cellulitu stały się bardziej smuklejsze, w obwodzie też straciłam po ok 1cm. Oczywiście dużo piję, ruszam się i ćwiczę 2x w tyg i wcieram ogromną ilość kremów itp Myślę że takie kompleksowe działanie pozwoliło mi osiągnąć aż tak dobry efekt :) Zabieg wykonywałam w Ars Estetica we wrocku bo z tego co wiem mało gdzie można znaleźć ten sprzęt liposhock. Za rok powtarzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zredukowanie tkanki tłuszczowej polecam intralipoterapię. Miałam robioną na brzuch i naprawdę daje świetne efekty. Tylko ważne żeby robić to w sprawdzonej klinice jak przykładowo ja w Bochińskiej www.bochinska.pl. Jak ktoś nie chce iść na zabieg chirurgiczny to naprawdę fajny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skorzystalam z serii zabiegow kriolipolizy w mad clinic. ubylo mi sporo centymetrow i wyglad skory znacznie sie poprawil. pozbylam sie bryczesow, z ktorymi zawsze walczylam ;) atmosfera byla bardzo przyjemna, cenowo tez wyszlo rozsadnie. no i wresznie nie bede sie wstydzic na plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem wierną klientką mad clinic, z reguly robie sobie mezoterapie i na twarz i na cellulit działa cuda ;) uda sa wyrażnie gładsze i jędrniejsze ;) co do cen to udało mi się trafić na fajną promocję, więc jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na zabiegi na cellulit i redukcję tkanki tłuszczowej chodzę do WellDerm https://wellderm.pl/ na Inowrocławskiej. Świetne centrum medycyny estetycznej i dermatologii! Mają mega ofertę i świetnych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Wysmuklilam sylwetke i pozbylam sie cellulitu dzieki zabiegom w medilaser.pl Wrocław. POLECAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2012 o 18:20, elskhverdag napisał:

Witam. Jestem zainteresowana zabiegami modelującymi sylwestkę w gabinetach medycyny estetycznej we Wrocławiu. Części ciała jakie mnie interesują to : uda,pośladki,brzuch,ramiona i podbródek. Najbardziej interesują mnie zabiegi bezinwazyjne. Chciałabym się dowiedzieć jakie gabinety byście mi polecili i jakich lekarzy? Osobiście zastanawiam się nad cosmetderm lub wellderm. Czy ktoś z Was robił takie zabiegi w tych klinikach? Jakie są koszta?No i czy warto? z góry dziękuję

Cześć. Nie chcę żeby ktoś pomyślał że promuję jakąś klinikę więc zasugeruję tylko byś wygooglała Aleksandrę Gołdę. Jest ona fizjoterapeutą i kosmetologiem w jednej z wrocławskich klinik. Wiedzę ma ogromną a konsultację są bezpłatne. Trafiłam do niej bo miałam problem z lifmą i pomimo dość szczupłej sylwetki miałam ogromny cellulit. Dziewczyna poświęciła mi bardzo dużo czasu, wszystko wytłumaczyła, przegadałyśmy wszystko co było możliwe i nie wzięła złotówki. Zdecydowałam się później na zabiegi i na szczęście zaufałam jej a nie żadnym super hiper marketingowym opowieściom. Mam nadzieję, że tobie też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poz85

Ciało modelujesz na siłowni, pooperacyjne mutanty można ze 100 metrów rozpoznać.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×