Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autohandel

założenie autohandlu

Polecane posty

witam. Chciałem spytać jakie są warunki wogóle założenie działalności jaką jest autohandel? interesuje mnie kupowanie aut po promocyjnej cenie i sprzedaż ich z zyskiem. czy unia finansuje założenie firmy? ile takie cos kosztuje i jakie trzeba wtedy płacić podatki od takiej działalności? mam jeszcze jedno pytanie ile można sprzedać w ciągu roku aut w okresie krótszym niż 6 miesięcy? dzięki z góry za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie info jest w książkach
mam jeszcze jedno pytanie ile można sprzedać w ciągu roku aut w okresie krótszym niż 6 miesięcy? to zależy od twojego marketingu jeśli wiesz co to jest i do czego służy. w marketingu jest zasada że firma istnieje żeby spełniać potrzeby klienta, a klient chętnie kupuje samochód po okazyjnych cenach - chcesz sprzedawać dużo to musisz sprzedawać taniej od konkurencji lub towar lepszy od konkurencji. żeby ci się to opłacało, musisz kupować bardzo tanie uszkodzone samochody, przy okazji części na szrocie i współpracować z blacharzami i mechanikami którzy naprawią rozwalone samochody ale nie rób ludzi w wała bo długo na rynku nie pobędziesz. pytanie jakie samochody ludzie będą kupowali ? paliwo drogie więc najwięcej będzie się sprzedawało samochodów oszczędnych, dlatego nie ściągaj starych rzęchów palących 15 l benzyny. oprócz samochodów zastanów się nad sprzedażą części używanych jak koła dwumasowe i katalizatory do diesli, przeglądaj archiwa autogiełdy i zwracaj uwagę co się szybko sprzedało i w jakim województwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×