Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaaa19

jakie dodatki do czarnej sukienki?

Polecane posty

Gość sylwiaaa19

Witajcie, mam mały problem. Ide niedlugo na 18sktę do kolegi i nie wiem jakie dodatki (buty, rajstopy, bizuteria) i jakiego koloru pasują do czarnej, gładkiej sukienki przed kolana? Co myślicie?? Z góry dzięki za propozycje!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie coś w mocnym kolorze, dla kontrastu i rozjaśnienia. Przypięłabym bądź przy dekolcie bądź wpięłabym we włosy kwiat (np. mocny róż) i w tym samym kolorze szpilki. Pazurki tak samo i tyle. Bez przegięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajstopy cieliste. Żeby rozświetlić i skontrastować czerń we włosy bądź przy dekolcie wpięłabym ładny sztuczny kwiat w mocnym różu i szpilki w takim samym kolorze. No i pazurki też. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajstopy- cienkie czarne w groszki, czarne szpilki bądź- cieliste i szpilki nude marynarka mocny kolor, dla kontrastu biel, czerwień, żółć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyskowska
Wow, ale czadziarskie! Zakochałam się ostatnio w tego typu rajstopach, które z daleka wyglądają jak pończochy! Tym bardziej, że jest tego już trochę w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartmodelka
Dziewczyny, jaki oklepany temat... aż żal że tak ciężko wam wymyśleć coś ciekawego do małej czarnej... miliony razy to wałkowane jest i zawsze znajdzie sie jakaś sierotka, która poprosi o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje: czarne cienkie, gładkie rajstopy. Czarne szpilki. I obowiązkowo złote dodatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakawiocha!
Temat przeklepany 1200000000000000000 razy i ciągle wraca. Mała czarna, jakie dodatki? ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje, że fajnie będa wyglądać złote dodatki, takie dobrane w jednym stylu, będzie wyglądać to bardzo elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem rajstopy zwykłe opalone, makijaż nie za ciemny a dodatki w kolorze każdym będą Ci pasować, ja bym coś wybrała do koloru butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAJAKAJAA
Gatta ma fajną serie girl up, to rajstopy jak pończochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Zależy jaki kolor włosów masz ,ale wydaje mi się ,że bardzo uniwersalne są dodatki w kolorze czerwonym http://stylowi.pl/kategoria/moda-damska Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie czerwone chyba nie do końca, chyba, że spróbować jakiś ciekawy odcień czerwieni, np. malina mogłabybyć interesującą propozycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudddddddddddddddddddyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czarna na wesele i mam rozowe szpilki i wepne roze rozowa zywa we wlosy :) jak komus sie nie bedzie podobalo to niech nie patrzy, ja uwazam ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieliste rajstopy, mniej lub bardziej kryjące. Mogą być też rajstopy ażurowe, ale wzór powinien być raczej delikatny i cienki. Do tego dyskretna biżuteria w odcieniach złota i czarne buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rajstopy ubrałabym ciałowe cienkie ;P do tego wysokie obcasy czarne. Torebki nie mogłam znaleźć odpowiedniej na necie ale jakaś mała czarna albo biała. A co do biżuterii to mam kilka pomysłów mianowicie coś fioletowego może takiego by nie było zbyt czarno lub białe złoto zawsze pasuje do wszystkiego :D w Lovrin jest dużo fajnych wzorów i myślę ze coś tam na pewno znajdziesz:D biżuteria stamtąd nie uczula jest urodziwa + niema problemu z komunikacją miedzy klientem a pracownikami sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardziel
Moim zdaniem czerwone szpilki, albo czółenka, ja miałam czółenka od Merg. Dosyć wysokie, ale na pewno dużo wygodniejsze od zwykłych szpilek. A inna sprawa, że takie połączenie rzeczywiście genialnie się prezentuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LajU
Ja do swojej sukienki dokupywałam dodatki ze sklepu internetowego www.lejdi-sklep.pl Duży wybór torebek i biżuterii polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneska12
Jeśli chodzi o buty, na pewno ładnie będą wyglądać klasyczne, eleganckie szpilki. Mogą być zarówno czarne, jak i czerwone czy w cielistym kolorze. Warto wybrać niższy obcas, bo wtedy będziesz mogła w nich dłużej tańczyć bez bólu. Poszukaj ciekawego modelu na http://www.cozacena.pl/buty-damskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×