Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunia1997.

użuł moje usta jako posuwaczki

Polecane posty

Gość niunia1997.

jestem z chłopakiem od roku i zaproponował mi żebym zrobiła mu loda ja się na to zgodziłam i robi a nagle od chwacił moja głowę i zaczął mocna i szybko posuwać i się spuścił go gardła mi. i mam taki pytanko czy to normalne że faceta to jara bo mnie inem to upokarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia1997.
no weście napiszecie nei wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny pseudonim
Napisz to samo jeszcze raz. Tyle, ze tym razem po polsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyindywidualizowany
Są faceci pewnie dość sporo ich którzy to lubią i jara ich to bardzo ja się do nich zaliczam lubię zerżnąć laskę w usta. Ale jeżeli twój nick to rok urodzenia to masz jeszcze czas do tego najpierw w cipkę popróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyindywidualizowany
dlatego wymyślono antykoncepcje, ale z tego co widzę to wałek jest co piszesz i niezły ubaw musisz mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jak połknę, to na pewno nie zajdę" Nieźle to sobie wykombinowałaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia1997.
ale to normalne ze oni tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
jak facet tak robi to ma cie za szmate niewarta spluniecia.:) taka jest prawda ! Nie spodziewaj sie za duzo po tym zwiazku. Faceta na ogol w lodziku podnieca to ze kobieta piesci go ,jego najdelikatniesza czesc ,skladajac tym samym hold jego seksualnosci. A jak traktuje twoje usta jak cipke to znaczy ze nie liczy sie z tob ale mysli jedynie o swoich doznaniach . Moglby cie przeciez zadusic gdybys miala katar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z małym
ja też tak często robię ale zawsze do tego używam ucha partnerki. Ewentualnie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×