Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamka21

alimenty na dziecko!prosze o pomoc

Polecane posty

czy jest tu mama ktora zasadzala alimenty ojcu dziecka??bardzo was prosze poradzcie mi co i jak.co najlepeij pisac w pozwie, co potrzebuje jako dowody, czy na sprawach mialyscie adwokata, czy ktos wam pomagal pisac pozew? ja sama wychowuje corke, byly chlopak placi alimenty na corke ale w formie ugody.postanowilam ze lepiej jesli bede miala to na papierze i bede istniala w prawie jako samotna matka.prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
A może być tata który zasadzał alimenty matce dziecka? Dobrze jest istnieć w prawie i mieć na papierze. Ale lepiej jest istnieć w rzeczywistości i mieć w kieszeni. Rady? Może jakieś kursy myślenia i pisania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze ojciec moze zasadzic alimenty matce, jesli tylko to on mieszka z dzieckiem i je wychowuje. nie potrzebuje uszczypliwych komentarzy tylko rad ktore moga sie przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
Ucz się myśleć i pisać. Albo może nie.... Przepraszam za pytanie: jesteś debilem? Odpowiedzi się domagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to sąd sądzi. Także alimenty zasądza... Odpowiedź jest ogólna- wszystko się przyda. Wszystko. Od rachunków i paragonów zacznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczka
Mamka,musisz sciagnac sobie pozew o alimenta z netu i na jego podstawie napisac pozew.Wysylasz do Sadu razem z Certyfikatem urodzenia Dziecka.Czy Twoj ex jest wpisany jako ojciec na Certyfikacie Dziecka?Bo jesli nie,to najpierw sprawa o ojcostwo... Czeka sie 3 tyg,potem jest rozprawa.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhmkj,k,lkjh,jk
chyba jakiś ślepy z głuchym zrobili dzieciaka tej mamce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliga
w pozwie najlepiej okreslic potrzeby dziecka,ze tyle i tyle potrzebujesz na ciuchy,jedzenie,przedszkole,a takie rzeczy najlepiej udokumentujesz poprzez imienne faktury.W internecie masz full wzorow takich pozwow,a jezeli Twoj ex placi i nie robi zadnych problemow to nie wynajmuj adwokata,szkoda kasy,dasz rade sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak on uznal dziecko i jest w papierach ojcem, mieszkam z rodzicami, nie pracuje poniewaz nie mam z kim zostawic dziecka. wypisujac ile potrzebuje pieniedzy na dziecko ma dotyczyc za okres np 1 miesiaca? wypisac wszytsko co kupilam w danym meisiacu?i do tego dolaczyc paragony?czy za jaki okres mam wypisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
Baba dostaje pieniądze na dziecko (alimenty) i chce pozwać do sądu o alimenty. Czy ta baba jest w pełni władz umysłowych? Czy to może jakiś debil???? Doradzających pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wychowuje SAMA corke to w swietle prawa tez chce dysponowac jako SAMOTNA MATKA WYCHOWUJACA SAMA DZIECKO! nie mozesz tego pojac? wtedy nie bede musiala prosic ''tatusia'' o dostarczenie mi dokumentow ktore sa potrzebne do np rodzinnego! nie mam z tym czlowiekiem zadnego kontaktu wiec z jakiej racji maja mnie uznawac jako rodzine z tym czlowikeim?! nie ejstesmy rodzina i nigdy nie bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczka
Taka--sam jestes DEBIL:).Faceci to koorvy i klamcy,a Kobitka chce miec NA PISMIE jego alimenty:). Mamka21-napisz w pozwie miesiecznie ile chcesz,np 700zl:).I tak przyznajac Ci mniej pewnie.Jesli Ci dawal kase,to napisz ze od przyszlego mscachcesz kase na konto lub do raczek wlasnych:).W opisie opisz ile mniej wiecej wydajesz na Dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
"chce dysponowac jako SAMOTNA MATKA WYCHOWUJACA SAMA DZIECKO!" CZYM chcesz dysponować? Podtrzymuję swoje twierdzenia. Piszesz chaotycznie i bez sensu. Czy ty aby jesteś zrównoważona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dysponowac w swietle prawa jako samotna matka debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczka- wypisujac ile wydaje na dziecko mam pisac ogolnie czy brac pod uwage dany meisiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczka
Miesiac,Bo miesieczne alimenta bezdie Ci placil.Ale to ma byc krotki opis wydatkow na dziecko.Dopisz ze nie pracujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
Czym dysponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zakladajac sprawe w marcu mam wypisac wszystko to co kupilam dla dziecka w tym miesiacu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
O QRWA! Przepraszam. Zaskoczył mnie ten "TYTUŁ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczka
Mamka,jak wyslesz papiery do Sadu,to po 3TYGODNIACH bedzie Sprawa,!Wpisz jaka kwote chcesz zeby placil miesiecznie na Dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
El fattore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem rozumiem ze mam wpisac kwote.tylko wypisujac na co wydaje pieniadze na dziecko mam wpisac biezacy miesiac? czy moge etz wspomniec o tym ze np kupowalam dziecku kurtke buty na zime np w grudniu ze kupilam prezent pod choinke itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
Ile lat ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka12
I ojciec płaci alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczka
Mamka,az takich szczegolow nie podawaj....,poprostu wpisz,ze wiekszosc wydatkow jest na Twojej glowie...,To nie ma byc zyciorys ,tylko krotki opis,Z tego co widze dziecko jescze male jest,wiec odpadaja np zajecia pozaszkolne.Napisz,ze ubrania,pampersy-jezeli uzywa,zabawki zakupujesz sama itd. Jezeli czegos wiecej bedzie Sad chcial,to przy wezwaniu na sprawe napisza Ci i doniesiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×