Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marząc_o_wiośnie

Kiedy ta zima się skończy...?

Polecane posty

Gość marząc_o_wiośnie

Jak nie brak promieni słonecznych, wszędzi szaro, ponuro i wstrętnie, to znów mrozy...jak ja nie lubię zimy. Chce wiosny!!!WIOSNO PRZYJDŹ, rozbyśnij kolorami, niech świat zamigota tysiącem barw..... a tak człowiek zmęczony, apatyczny, zabiegany, myśli, żeby ze wszystkim zdąrzyć, a i tak czasu mu brakuje, przemieszcza się z miejsca na miejsce, z jednym rozmawia, to do drugiego dzwoni, łapie chwile, nim się obejrzy kolejny dzień minął. .....plus, chociaż, że dnia przybywa. Wołam jeszcze raz: WIOSNO PRZYJDŹ!!! ODMIEŃ ten Świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zime
i niech trwa do maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyjedź do ciepłych krajów np. do Hiszpanii a nie narzekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×