Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

żony po porodzie

Polecane posty

czy czujecie się nadal seksi? I faceci, czy Wasze żony są, dla Was, nadal seksi? Mnie żona kręci niesamowicie. Nawet bardziej niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamalami
ja jestem w 7 miesiacu i to samo pytanie zadaje sobie jak to bedzie pozniej. Mimo ze duzo nie przytylam zastanawiam sie czy sam porod cos zmieni czy nie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w czym ci pomóc jak ty
zmieni znajdź sobie faceta z większym chujem, bo temu co masz kutas będzie latał, po piczce jak żyd po pustym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyj sie porzadnie
wspołczuje ci :( Twoja żona musiałabyć iedys piekna , zadbana i zrelaksowana kobieta:( dlaczego jej zrobiles dziecko 😭?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęscie nie mam żony :classic_cool: ale moi koledzy mają - prawie wszystkie z nich po porodzie przemieniły się w otyłe, nieatrakcyjne pasztety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do typowy bydlak Niemasz żony bo żadna cię niechce i zazdrościsz kolegą wiec dlatego tak piszesz! Ja mam dwójke dzieci dbam o siebie i waze tyle co przed ciążą (48kg, 165cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyj sie porzadnie
Noo:classic_cool: Szkoda tylko że twoja matka nie zrobiła inaczej :classic_cool: mogła przeciez wyrzucic cie na smietnik i zacząć dbac o siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bydlak a jeśli zajdzie w ciąże i przytyje to co wtedy? Zostawisz ją bo będzie ,,gruba otyła świnią?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia zna przykłady, gdzie po urodzeniu dziecka w miesiąc figura wraca do stanu wyjściowego (Przybylska, Beckham, etc) i tego będę wymagał od matki moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim przykładzie trwalo to ok 3 miesięcy wiec mi tu kitu nie wciskaj ze po miesiącu. Chybaże masz kasy jak lodu lub zabronisz żonie jeść?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Jeżeli chcesz by twoja teoretyczna kiedyś tam żona wygladał jak V.Beckham to daj jej tyle kasy na zabiegi co jej mąż- prawdziwy facet. A jak narazie tylko pierdolisz na forum wylewajac żółć, a te IDEALNE wymiary 90-60-90 sa dowodem, że laske to ty masz w swojej fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że twoje wymiary znacznie odbiegają od 90-60-90 nie znaczy, ze każda jest zapuszczonym pasztetem. a kasa jest - oby tylko chęci były, a nie wymówki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90-60-90 to idealne wymiary? Spójrz na ikonę tych wymiarów i to powtórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roosek ross
Nie da się ukryć że kobieta po porodzie jest bardziej luźna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hddshlds
e tam, po cesarce nie ma różnicy:)moja miała cesarkę i dalej jest ciasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
ja po porodzie mam fajniejsze doznania:) U męża bez zmian- stopień napalenia w normie :) Nie sądzę, żebym była bardziej luźna- na pewno mam wrażliwszą pochwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
moja po dwójce nadal powoduje u mnie niekontrolowane napady chcicy, a po wejściu jest równie ciekawie jak kiedyś, więc proszę o zaprzestanie pierrrdolenia farmazonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rodziła naturalnie 5m-cy temu i jeszcze musimy się kochać jak z 'jajkiem.' Jest znacznie ciaśniejsza. Jest wrażliwsza na bodźce. W sumie nawet dobrze, że jeszcze nie możemy na maksa, bo mam czas przyzwyczaić się do nowych warunków. Zostało jej 2 kilo do zrzucenia, już wróciła na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roosek ross
Skoro to nie prawda to dlaczego ginekolodzy przepisują środki na obkurczenie pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
na obkurczenie pochwy??? Nie spotkałam sie z takimi środkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się czułam ja locha!!!
przytyłam 36kg w ciąży. ale mojemu mężowi chyba się podobało bo mój tyłek był jak kuferek mulatki hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×