Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluska92

aparat do elektrostymulacji

Polecane posty

Gość kluska92

cześć, jedna osoba z mojej rodziny, z chorym kręgosłupem musi kupić taki aparat. jaki możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
Dlaczego musi kupić? I kto go obsłuży? Jakie dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska92
osoba ta jest po (bodajże) dwóch urazach kręgosłupa (jakieś 30 lat temu). miała sporo operacji, m.in. włożenie stabilizatora wewnętrznego, usuwanie zrostów, wypełnianie ubytków wiurkami kostnymi, wyjęcie tego stabiizatora itd. generalnie są silne dolegliwości bólowe. wporadni przeciwbólowej lekarz doradził takie rozwiązanie (ale bierze też pod uwagę kolejną operację). aparat obsługiwał by ktoś z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
Aparatów do elektrostymulacji jest od groma! Obsługa powinna odbywać się pod okiem np. rehabilitanta, bo to zabieg z użyciem prądów zmiennych.A nie może ta osoba chodzić na zabiegi do przychodni, gdzie mają różne zabiegi przynoszące ulgę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska92
chodziła na zabiegi. jednak dolegliwości bólowe uniemożliwiają codzienne wizyty w przychodni. to jest duży problem. wiem, że tych aparatów jest dużo. chciałam wiedzieć, czy jest jakaś sprawdzona firma i w miarę tania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
Niestety aparaty nie są tanie. W granicach kilku - kilkunastu tysięcy. Foldery takich firm znajdziesz w przychodni jeśli poprosisz w rehabilitacji. technomex - to jedna z takich firm. Myślę, że lepiej byłoby chodzić na rehabilitację lub załatwić sobie prywatne wizyty w domu. Czasami przychodnie mają kontrakt z NFZ- em na rehabilitację domową, więc warto zapytać o to. Wtedy zabiegi robią w domu pacjenta za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×