Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jolanta...

usg a usg??

Polecane posty

Gość jolanta...

Witam :) mam takie pytanie: czemu za usg wykonywane u kardiologa się nie płaci, a usg dopochwowe u ginekologa kosztuje około 50 zł?? Chodzi mi o normalne wizyty na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na normalnej wizycie na NFZ nie płacisz za usg u ginekologa. nie wiem czemu ciebie naciągają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dokłanie!!
za usg na nfz się nie płaci.Ktoś cię w konia robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...........................
Bierzesz skierowanie od rodzinnego czy ginekologa. Jedziesz tam gdzie mają fajne usg np 4d i patrzysz jak się mały porusza.. EEEEEEE bo ja o ciazy a ty może co innego. Nie płacisz i idziesz gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta...
nie chodzi mi o ciążę :) a przynajmniej na razie :) tylko o zwykłe badanie żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Byłam kiedyś u pani ginekolog i kazała mi zapłacić za usg 50 zł!! już więcej do niej nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
To cię normalnie naciągnęła ta pani doktor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mój lekarz w ostatnim czasie zalecił mi wykonanie usg sutków. Zostałem pokierowany do przychodni Prima - Med, która ma siedzibę w Krakowie. Lekarz wykonujący badanie wykazywał się naprawdę sporą wiedzą na temat dolegliwości z jaką przyszedłem. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale poziom realizacji badań USG w wielu miejscach jest daleki od oczekiwanych, a dużym problemem są również terminy. Od dawna nie chodzimy już inaczej niż prywatnie. Terminy są zawsze do ogarnięcia ekspresowo, mam konsultacje, porządny sprzęt, wszystko jest załatwione na wysokim poziomie i tak powinno to wyglądać. Poza tym organizacja... pełne info o przygotowaniu, przypomnienie o wizycie, na miejscu wszystko co do minuty. I tak ma być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×