Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mario broos58

Dlaczego kobiety nie lubią sie przytulać

Polecane posty

Gość mario broos58

Ja uwielbiam przytulanie i chciałbym robic to jak najczęściej najlepiej 24 godziny na dobę :) Kiedy przytulam sie do mojej dziewczyny czuje sie jak w niebie :) Ona niestety nie przepada za przytulaniem i woli od razu przejśc do rzeczy czyli do seksu :( Martwi mnie bo chociaz kocham seks i naprawde pod tym względem nie mam na co narzekać to właśnie brakuje mi przytulania, czułości, bliskości. Dlaczego ona taka jest? Czasami zastanawiam się czy ona aby na pewno mnie kocha. Kiedyś nawet jej to powiedziałem ale bardzo sie wtedy oburzyła i powiedziała że oczywiście że mnie kocha ale że z tym przytulaniem to przesadzam bo według niej to jest takie dziecinne i przytulac moga sie małe dzieci a nie dorośli ludzie. Dziwne :) Zastanawia mnie czy inne kobiety tez nie lubia okazywania sobie czułości i interesuje was tylko seks? Eh co sie dziej z dzisiejszymi kobietami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie dzieje z "dzisiejszymi" kobietami. Ludzie są i zawsze byli różni, widać Twoja dziewczyna nie przepada za czułościami.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera....mój facet zarzuca mi dokładnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitsezonu
źle postawione pytanie: dlaczego moja dziewczyna nie chce się przytulać? po co generalizujesz? ja np. lubię i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo teraz to babochłopy sa na topie :P a poważnie to co kobieta to inaczej jedna sie będzie przytulać inna nie Jedna ci będzie robić orala,inna nawet ci gnata do ręki nawet nie weźmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrzenka-ja
ja uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusch palickot
Bo dzisiejsze kobiety są mało kobiece a faceci są za to zniewieściali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooooo
I tak ma być:P niech sie sami przytulaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertzui
Bo dzisiejsze kobity lubia ostre ruchanie-a nie przytulanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, dlaczego. Ale należę do tej grupy. Od dzieciństwa nie toleruję przytulania, głaskania, obejmowania, trzymania za rękę. Po prostu nie wydaje mi się to miłe, jest takie... zbędne. Nie zasnęłabym w życiu, jakby ktoś mnie zaczął przytulać. Przez to rozwalił się mój całkiem długi związek. Trudno. Nie jestem w stanie się zmusić, to jest silniejsze ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety udaja uczuciowe a tak na prawde chodzi im tylko o wsadzenie kutasa i ich otwory i porzadne rzniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie sie przytulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam sie przytulac i rece czymac sobie kutaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubią po około 21 roku życia :) wcześniej może ich to drażnić są młode nie potrzebują tyle czułości oczywiscie każda kobieta jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo sex i whisky z lodem
ja się uwielbiam przytulać, a jestem kobietą. mnie trzeba duzoo przytulac. o dziwo mój facet też lubi sie przytulać, co mnie bardzo cieszy, a dziwię się bo on ma niepełnosprawnych emocjonalnie rodziców. przytulanie jest cudowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie dziewczyny, ale sama ich nie rozumiem. :/ Ja uwielbiam się przytulać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne brednie jakiegoś pacana. Większość kobiet uwielbia się przytulać i raczej to faceci za tym nie przepadają, tylko wolą "konkrety";) Swoją drogą autor to jakieś straszne ciepłe kluchy musi być, bleeeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmella9
Nie potrafimy kochać facetów, bo oni po prostu na miłość nie zasługują. Po co mamy marnować swoją energię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba zależy od osobowości kobiety. Ja np. mogłabym się cały dzień przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę! ja uwielbiam się przytulać i również mogłoby być to moim zajęciem na całe dnie :) Myślę, że nie jestem jedyna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby nie lubia sie przytulac! Wola szybkie numerki. Mialem wiele polek i dla nich nawet gra wstepna moglaby nie istniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja byla taka byla jak sie zlapala kiedys mojej nogi to chodzilem z nia az z glodu odpadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam się przytulać! Czułość, bliskość długa gra wstępna, wzajemne pieszczoty są lepsze niż sam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)Widocznie przesadzasz z tym przytulaniem. Nie zaznałeś matczynej miłości wystarczająco i jesteś męczący, współczuję jej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski chca rypania a nie kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkp

Współczesne dupy chcą być ostro jebane a nie przytulane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulalska

 Ja tam lubie się przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię się przytulać do tych których kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 8.02.2012 o 13:35, Gość mario broos58 napisał:

Ja uwielbiam przytulanie i chciałbym robic to jak najczęściej najlepiej 24 godziny na dobę 🙂 Kiedy przytulam sie do mojej dziewczyny czuje sie jak w niebie 🙂 Ona niestety nie przepada za przytulaniem i woli od razu przejśc do rzeczy czyli do seksu 😞 Martwi mnie bo chociaz kocham seks i naprawde pod tym względem nie mam na co narzekać to właśnie brakuje mi przytulania, czułości, bliskości. Dlaczego ona taka jest? Czasami zastanawiam się czy ona aby na pewno mnie kocha. Kiedyś nawet jej to powiedziałem ale bardzo sie wtedy oburzyła i powiedziała że oczywiście że mnie kocha ale że z tym przytulaniem to przesadzam bo według niej to jest takie dziecinne i przytulac moga sie małe dzieci a nie dorośli ludzie. Dziwne 🙂 Zastanawia mnie czy inne kobiety tez nie lubia okazywania sobie czułości i interesuje was tylko seks? Eh co sie dziej z dzisiejszymi kobietami 😞

a mowiles jej ze ją kochasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×