Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrinka witaminka

bardzo sucha brzydka skóra

Polecane posty

Gość katrinka witaminka

mam 24 lata, zawsze mialam problemy z cerą, miałam trądzik a teraz okropne zaskórniki, mimo ze skóra jest sucha, mam zaskórniki tez na olecach i ramionach:( generalnie skóra na całym ciele jest sucha, aż swędzi nie wiem co mam poradzic na to, co jesc, co suplementowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka witaminka
dodam ze mialam niska hemoglobine wiec suplementowalam zelazo z wit c i jakąś tam wit B wiem,ze na skóre wit E jest dobra, czasami suplementuje, ale jakos marny efekt widze gdzies wyczytalam ze ponoc głodówka poprawia stan skóry, ale ja przez diety tylko go pogorszyłam, nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznnij jeść wiecej surowzny w postaci warzyw i owoców, zajadaj orzechy, ale najlpeiej zacznij wysickać soki z marchwi i innych warzyw i owóców, szklaneczka takie soku codziennie to bomba witamin. Po krótkim czasie na pewno twoja skóra poprawi się znacznie. A zewnetrznie polecam glinkę zieloną oraz olej sezmowy. Glinkę zilona można dostać w wiaderkach 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
Dlaczego nie pójdziesz do dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jej dermatolog powie ? :D będzie leczył obiawy a nie przycznynę jak wiekszość, no chyba że ma pod ręką deratologa z prawdziwego zdarzenia to jak najbardziej niech się do niego wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gemma80
Sucha skóra, niska hemoglobina. Kolejny raz to pisze: zrób TSH, możesz miec problemy z tarczycą. Ja tez tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelazo
Tarczyca w normie. Miesiaczki umiarkowanie obfite i w miare regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelazo
ups tematy mi sie pomylily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka witaminka
jak bylam o dermatologa bo mi nogi swedzialy, to stwierdzil, zebym btala zyrtec bo to uczulenie, a testów nie zrobił inna powiedziała, ze to przez mróz i kazała smarować vanescinem:/ ot kuźwa mi pomógł dermatolog:/ na trądzik kiedys brałam tetracykline troche sie zmniejszył, jak minął okres dojrzewania to wogóle jest lepiej, ale zaskórniki dalej mam:/ i pryszszcze czasem a ten olej sezamowy to spozywać czy sie nim smarowac, szklanka soku wystarczy? sokowirówke latem kupilam, wiec to nie problem, wogole ograniczyc mięso czy nie?? mocno przyprawionych czy słonych potraw nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięso bym radziła jeść 2 razy w tygodniu ale takie mięso w mięsie. Parówki, pasztety i inne śmieci bym wyrzuciła. Olej zewnetrznie. Kup sobie glinkę zieloną świetnie się sprawdza własciwe na wszytsko. Mozesz ja mieszac z olejem i okładać ciało, na twarz tez, poczytaj sobie o glince bo zbyt duzo tego zebym mogła tutaj napisac to wszystko. Glinke tez mozna stosować wenetrzeni, dostepna jest 1,5 kg wiaderkach za około 50 zł. Świetnie że masz sokowirówkę to bardzo przydatna rzecz. jestem w 100% przkonana że poprawę zobaczysz szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz też kupić sobie liść olwiny w tabletkach i tabletki z oregano, zobaczysz że zapomnisz o zaskórniakch. Trzeba leczyć się naturą a nie truć się chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGŁASZAM WTAEK
Ja sie smaruje olejem wingornowym i takiej skory to w zyciu nie miałam a tyle pienidzy wydałam na róznego rodzaju balsamy kremy i inne mazidła wiec tez poelcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba dużo nawadniać od środka. pić dużo wody i wskazany byłby jakiś suplement diety... na koniec kremy nawilżające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka witaminka
dzieki dziewczyny za porady dobra, kupuje jutro olej z pestek winogron i warzywka i owoce:) bedzie rewolucja w kuchni:) rozumiem, ze ciemne pieczywo moge jesc i tak najlepiej zeby to roslinna dietka była a ten olej to zostawia bardzo tłusty film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie mydła 7 ziół od HB to będzie w porządku. Cera wymaga odpowiedniej pielęgnacji i skład kosmetyków ma naprawdę ogromne znaczenie. Jeśli będzie on byle jaki, to nic z tego nie wyjdzie. Zatem - dbałość o podstawowe korzyści i dzięki temu swoje na pewno osiągniecie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

To może czas na jakiś zabieg? Kosmetyki same wszystkiego nie załatwią. Skórę trzeba odżywić od wewnątrz. Dobrze sprawdzi się na pewno zabieg z Restylane Skinboosters. To produkt na bazie kwasu hialuronowego, nawilży kompleksowo skórę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×