Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cdsfsgs

pamiętacie serial czułość i kłamstwa?

Polecane posty

Gość cdsfsgs

oglądał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytuł pamiętam i wiem, że śledziłam ten serial. Ale proszę o przypomnienie z grubsza bohaterów i o co tam chodziło. Czy to był serial, którego akcja też częściowo działa się w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.....
Polska wersja szwedzkiej telenoweli "Vita Longer". Akcja serialu skupia się w Szpitalu Klinicznym Akademii Medycznej, usytuowanym gdzieś z dala od centrum Warszawy "Pub'ie No.21" i domach dwóch rodzin - Konopków i Miśkiewiczów. Jest to opowieść o życiu tych wszystkich ludzi, gdzie prawda przeplata się z fałszem, miłość z nienawiścią, proste słowa z niedomówieniami i skrywanymi tajemnicami, a rozwój wypadków niekiedy przynosi nieoczekiwane rozwiązania. Andrzej Konopko jest chirurgiem, ma żonę i dwoje dzieci. Tymczasem od 20 lat prowadzi podwójne życie, o czym nikt nie wie. Z poprzedniego związku ma dorosłego syna Jakuba, jego była żona jest malarką - Andrzej często ich odwiedza. Żona Andrzeja, Alicja jest właścicielką apteki. Mają dwoje dzieci : syna Macieja, który pragnie zostać muzykiem zawodowym, co jest źródłem konfliktów z ojcem, który chciałby, żeby Maciej poszedł w jego ślady i został lekarzem. Córka Anna właśnie skończyła studia medyczne i pracuje jako stażystka w szpitalu. Ewa Miśkiewicz jest zastępczynią Konopki. Ma męża i adoptowanego syna, Łukasza. Jacek Miśkiewicz, mąż Ewy jest właścicielem Pubu No.21 w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty był
uwielbiałam:) Zwłaszcza Deląga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhnjk
no :P lecial gdzies w w 2001 roku, skrzynecka tam uwodzila chyba tomaszewskiego? aleksandra niespielak, itp, fajne bylo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie skrzynecka
chyba uwodzila tomaszewskiego a jakas modelka grala te postac, bodajze paulina tomborowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze skrzyneckaaaa
tomborowska w szpitalu pracowala jako pielegniarka i miala romans z facetem tej niespielak a skrzynecka grala instruktorke fitness w lokalu obok pabu, ktorego tomaszewski byl wlascicielem, i on ja bzykal , a zona dlugo nie wiedziala bodajze maria gladkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czułość i kłamstwa" były pierwszą polską telenowelą, którą namiętnie oglądałam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×