Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolora_za

Pendrive na walentynki?

Polecane posty

Gość kolora_za

Hej. Jak dziewczyny myślicie, czy pendrive na walentynki to fajny pomysł? Na allegro taki ładny znalazłam, w kształcie serca, 4GB w fajnej cenie . Mój facet nie jest jakimś informatykiem, ale wydaje mi się że teraz pendrivy każdemu się przydają. Kupiłybyście coś takiego swojemu partnerowi? http://allegro.pl/show_item.php?item=2096766281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie wyobraziłam sobie
Twojego faceta jak przy kuplach wyjmuje tego sper ekstra wypaśnego pen driva...chciałabym zobaczyć ich reakcję :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie wyobraziłam sobie
kumplach* super*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie jest to taki ładny, 'słodki' prezent. W sumie to sama nie wiem, czy kupiłabym taki swojemu mężczyźnie bo możliwe, że 4gb to dla niego za mało, ale liczy się przecież pamięć i gest... Myślę że jeśli sprezentujesz go swojemu partnerowi to możesz być pewna że nie będzie niezadowolony, pytanie tylko czy taki pen drive mu się przyda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
Jak dla mnie taki prezent dla faceta odpada. Za mało męski :P i do tego 4GB to nie jest dużo. Na twoim miejscu pomyślałabym nad czymś innym :) Może coś związanego z jego hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puksi-diksi
Super gadżet i świetny prezent walentynkowy ale bardziej dla dziewczyny niż chłopaka.Mi tez ciężko wyobrazić sobie faceta z czymś takim.Ale możesz zagadać, żeby to on Tobie taki sprezentował.Ja bym się bardzo ucieszyła z takiego prezenciku. A apropo 4GB to uważam, że za tą cenę naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent dobry, gest fajny ale pojemnosc no nie zadowalajaca, lepszy bylby dysk przenosny za 120 zl 350 gb :D ale liczy sie tez gest zalezy do czego potrzebuje, jak gier to nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piki-diksi
No sorryyyy...prezent na walentynki za 120zł to moim zdaniem duża przesada.Iskierka456 jeśli ty takie prezenty dajesz na Walentynki to nawet nie pytam co swojej drugiej połówce dajesz na urodziny albo rocznice.Z resztą wydaje mi się się większość z nas pendriva używa do jakiś bzdetów typu zdjęcia albo notki więc 4GB spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecklites
Ja tam nie uważam żeby ten prezent był "nie męski", sama sprawiłam mojemu podobny i był mile zaskoczony. Jeżeli chcesz mu sprawić niespodzianke to idź za swoim instynktem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolora_za
Ludzie, to sa walentynki, a nie urodziny by prezenty byly jakies bajeranckie. 4GB to bardzo dobra pojemnosc, nawet ja takiej nie mam. a serce bedzie o mnie przypominac, sorki, ale wolicie kupowac pluszowe serca? no to ja juz wole praktyczny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
A czy prezent na walentynki to musi być koniecznie serce ? Proszę was... Ale zrobisz jak zechcesz :) Może akurat twojemu chłopakowi się ono spodoba. Ja mojego za dobrze znam i wiem, że nie był by zadowolony ze "sweetaśnego" pendrive ;) Ale kto co lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecklites
Jak będzie chciał "bajeranckiego" to sobie sam kupi, ten by mógł służyć za przechowywanie ich wspólnych zdjęć i tym podobnych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent oki, ale zastanów się czy aby na pewno musi być w kształcie serca? Mi się wydaje że facet się go będzie wstydził, możesz kupić zwykły model i dopiąć karteczkę z jakimś niebanalnym tekstem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×