Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krk1212

bieganie

Polecane posty

Gość krk1212

witam mam takie nietypowe bieganie. Czy bieganie w miejscu różni się czymś od biegania na zewnątrz na powietrzu? Teraz takie zimno siłowni nie ma blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudne jest
nudniejsze jest, efekt podobny moze byc, jesli utrzymasz tempo własciwe, ale z tym w miejscu to raczej trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
W miejscu angażujesz mniejszą ilość mięśni i bardziej obciążasz stawy. Zainwestuj w jakieś ubranie termiczne i powinno być dobrze;) Czapka, rękawiczki plus dwie pary skarpet i już w ogóle ciepło. Problem tylko z oddychaniem:D Bo nos piecze i się powietrze w nim skrapla, więc trzeba z chusteczką pod ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaka
a ile mozna spalić w pół godziny biegając w miejscu?? tempo raczej średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Obstawiłbym, że pewnie około 150 kcal... Jednak takie bieganie w miejscu naraża stawy skokowe i kolanowe. Więc naprawdę polecam się zastanowić nad takim "bieganiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak..............
ja dzis juz bieganie mam za soba. 5 km. Wystarczy odpowiednio sie ubrac i nie odczuwa sie zimna. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuchtacz
Ja też dziś sobie pobiegałem -40 min- 8km. Super sprawa. A tak na marginesie, mam nowe super buciki do sprzedania firmy Asics, model Gel Stratus 4, rozm.42 - długość wkładki 26,5 cm. Kolorystycznie bardziej dla kobiet. Nowe ze wszystkimi metkami. Info :nord71@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×