Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nierozważna i dramatyczna

wydzwania do mnie żonaty facet

Polecane posty

kurcze no, dzwoni do mnie facet, który ma żone... kiedyś byliśmy blisko, ale wydało sie ze sie żeni...koniec przyjaźni a teraz on do mnie wydzwania czy Wy mężczyźni nie potraficie uszanować swojego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdrty
Widocznie to jakis popapraniec , ktory ma ochote na skok w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdrty
no to teraz przygotoj sie na wysluchiwanie jego zalow , jaki to on jest w malzenstwie nieszczesliwy , jaka to jego zona jest niedobra , a nastepnie zacznie Ci wyznawac milosc i pieprzyc , ze popelnil blad . Oczywiscie bedzie gral na dwa fronty , ale mysle ze jestes madra babka i sie nie dasz na to nabrac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdrty
No widzisz schemat sie powtarza , jacy oni sa malo kreatywni . Dosc szybko znudzil sie zyciem malzenskim . Nie daj sie na to nabrac , bo staniesz sie ofiara jego gierek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet nie to, że sie znudził znam go 3 lata nigdy nie powiedział mi że kogoś ma przyjaźniliśmy sie później zabrneliśmy troche dalej i nagle jak grom z jasnego nieba...dowiedziałam, że od 4 m-cy ma żone powiedziałam, że to wszytsko kończy miedzy nami miesiąc miałam spokój...teraz dzwoni, ja nie odbieram przecież tego chyba nie można wybaczyć, prawda? chyba byłabym głupia gdybym zgodziła sie na przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdrty
Tak oczywiscie , romantyczny co Ty pieprzysz , przeciez nikt go nie ciagnal przemoca do oltarza , a moze on kocha wszystkie swoje przyjaciolki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdrty
Jezeli on ukrywal przed Toba , ze kogos ma to jest oszustem . To wlasnie wtedy zabawil sie i wykorzystal Twoja niewiedze , a teraz ma szczelnosc wydzwaniac do Ciebie , no to on ma tupet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqwwwwwqqqqqqqi
kiedyś byliśmy blisko, ale wydało sie ze sie żeni...koniec przyjaźni a teraz on do mnie wydzwania czy Wy mężczyźni nie potraficie uszanować swojego związku? :D:D:D DOBRE A TY USZANOWALAS TEN ZWIAZEK JAK BYLAS Z NIM TAK BLISKO??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqwwwwwqqqqqqqi
to nawet nie to, że sie znudził znam go 3 lata nigdy nie powiedział mi że kogoś ma przyjaźniliśmy sie później zabrneliśmy troche dalej i nagle jak grom z jasnego nieba...dowiedziałam, że od 4 m-cy ma żone-----------------------------------TO ZNACZY W MIEDZYCZASIE ZDAZYL SIE OZENIC:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdrty
Wiesz on tym wydzwanianiem nie pozwala Ci zapomniec o sobie , to jest istne znecanie sie psychiczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj 30 :-)
Kobitki mam podobny problem z tą jednak róznicą, że my nigdy nie byliśmy blisko . Praktycznie się nie znaliśmy . Znam troszke jego żone , bo nasze dzieci razem chodziły do klasy . Od 3 lat nie mieszkają tu gdzie ja a jakoś tak od od 2,5 roku wypisuje od mnie smsy prosząc o spotkanie i pokusił się nawet o wyznanie bliżej nieokreślonego uczucia. I wcale nie skarży się ,że mu zle w małżeństwie a na moje pytanie dlaczego to robi odpowiada ,że porpostu szaleje na moim punkcie i prędzej czy później i tak mnie zdobędzie. nie pomagają moje grożby i prośby.aby przestał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
widac ty mu poprawiasz samoocene jako samca :) . Bzykajac cie dowartosciowuje siebie . Mysle ze badz z decydowana i powiedz mu ze nie odpowiada ci kontakt z nim.Zdecydowana .Mozesz tez zablokowac jego numer w swojej komorce i po problemie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ożenił sie w miedzy czasei, ukryl to przede mna...tak jak ukrywal od poczatku swoj związek wiem jestem naiwna, ale nigdy nie byliśmy w oficjalnym związku wiec nie sprawdzałam go a mieszkamy w sasiednich miejscowościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on robi różne "cyrki" na ostatnim spotkaniu płakał, wziął moja reke i położył na swoim sercu... powiedział, że to nie jest tak, że jest nieszczesliwy w małżeństwie po prostu nie umie ze mnie zrezygnować mam dosc tych ściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to wszystko powiedz jemu ... to co tutaj napisałaś i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt ładna
kochana, chyba nie wierzyłaś w przyjaźń mężczyzny ? :D:D:D:D on znalazł metodę na Ciebie a mianowicie "na przyjaciela" :D:D:D inna kobieta, na którą pewnie stosował inny trik nakłoniła go do małżeństwa ciekawe ile w sumie Was jest ? :D:D:D:D bądź dzielna 🌻 🌻 🌻 i zostaw tę znajomość w pizdu jeśli chcesz być jedyna a nie jedną z wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdrty
proste po co sie z nim kontaktujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqwwwwwqqqqqqqi
MASZ ZA PROWO 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajac ten temat az sie zdziwilem jak pojebani moga byc faceci :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×