Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasik:)

3 dni po terminie okresu jeden dzien brazowych plamien

Polecane posty

Gość kasik:)

witam chcialabym zapytac was czy kiedys moze mialyscie taki problem poniewaz spoznial mi sie okres 3 dni 3 dnia mialam tylko brazowe plamienie ale wieczorem nie musialam juz niczego urzywac bo nic nie lecialo przyznam ze staramy sie o dzidziusia ale od pol roku nici. juz tydzien przed tym plamieniem okropnie zaczely bolec mnie piersi do dzis sa tak napiete ze szok ale dalej od czasu do czasu mnie pobolewa tak jak przed okresem z tym ze duzo lzej. prosze o odpowiedz pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
no wlasnie za nim po niego pojde chcialam zapytac kogos czy byl w podobnej sytuacji jak ja. tyle co ja juz testow w tamtym roku zrobilam to szok ale prosze piszcie moze doda mi to troche otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje!!!
Na bank jestes w ciazy!ja tak mialam przy dwoch ciazach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayer lev
ja tak mialam jak ty i bylam w ciazy,powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje!!!
Zrob test i sie pochwal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam. Plamienie (jeszcze przed spodziewanym terminem okresu) trwało dzień czy dwa. Myslałam, ze to okres i nawet bardzo się zdziwiłam, ze tak wcześniej, ale "nie luchnęło". Po jakis 2 tygodniach zrobiłam test i się okazało, zę ciąża. Ponoć plamienie moze wystąpic gdy zapłodniona komórka zagnieżdża się w macicy. Zrób wiec test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
kurcze pewnie ze napisze ale boje sie ze jedna kreska znow sie pokarze ona mnie normalnie przesladuje hehe:) ale tak to jeszcze nie mialam dlatego chcialam poznac wasza opinie ale test to chyba najlepiej rano dla pewnosci zrobic co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje!!!
Teraz testy mozna robic o kazdej porze dnia i nocy:-) Lec po test i rob!natychmiast:-)zycze dwoch,upragnionych kreseczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
a czy tak obrzmiale piersi to jest normalne bo osatnio tez mnie podobnie bolaly ale teraz dluzej i troche mocniej no i ten brzuch od czasu do czasu da o sobie znac ale nie szczegolnie mocno a jestem drazliwa jak niewiem a najchetniej to bym caly czas lezala albo spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
GRATULACJE: pierwszy raz tutaj jestem ale jestem w szoku bo moje znajome zawsze mnie na ziemie sprowadzaja i mowia zdaje ci sie to jest normalnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje!!!
Kochana,na 100% jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piersi i brzucha to nei wiem - ja nei miałam takich objawów. Ja w ogóle nie miałam objawów ciaży -jedynie brak okresu. ja bym wolała test zrobic mimi wszystko rano. Jak zrobisz teraz i wyjdzie jedna krecha, to się będziesz zastanawiała, czy to nie dlatego, ze w ciagu dnia. Do rana przecież mniej niz 24 h zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
dam znac jak zrobie tylko test wyobrazcie sobie ze ani moj facet ani rodzina nic nie wie bo ostatnio jak mi sie okres spoznil to wszyscy wiedzieli i nic z tego nie bylo dlatego teraz poczekam i sama sprawdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialabym cie straszyc i mam nadzieje, ze u ciebie wszystko bedzie w porzadku. Niestety u mnie takie plamienie zamiast okresu okazalo sie byc ciaza pozamaciczna. Byc moze jest tak, jak pisza dziewczyny. Zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje!!!
Ja mialam identyczne objawy na poczatku ciazy:-) masz racje,zachowaj wszystko dla siebie,jak wyjdzie pozytywny to wtedy bedziesz sie chwalic calemu swiatu:-D A moze masz mozliwosc zrobienia dzisiaj testu z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
wiem biore wszystkie mozliwosci pod uwage z tego co wiem od ginekologa to jajniki i macica jest w porzatku bylam 2 lutego kontrolnie robil usg ale powiedzial ze jesli to 1 lub 2 tydzien to nie jest w stanie tego wykryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
no wlasnie labolatorium jest czynne tylko do 9 a ja nawet niewiem jak sie odczytuje ten wynik bo rozumie ze chodzi o beta tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje!!!
To szkoda:-( To rozumien,ze jutro z rana bedziesz robila test,tak:-)?kup sobie teraz jakis calkiem inny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
no jak najbardziej znajac zycie do jutra to bedzie wiecznosc hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
wyobrazcie sobie robilam teraz test i jst jedna kreska czerwona druga blado rozowa to ciaza??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
bo ja jak mnie wiec obliczylam to moze byc to 2 lub 3 tydzien jezeli jestem w ciazy co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
a czy ktoras z was moze juz tak miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
zrobilam drugi z innej firmy i wyszedl tak samo jak poprzedni wiec chyba to ciaza co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ!!! u mnie na początku wyszło tak samo a po 5 dniach 2 kreska była już dużo ciemniejsza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest życie...
Tak jesteś w ciąży!!!:) Gratulacje:) Nie ważne czy ta druga kreska jest ledwo widoczna czy wyraźna:) Jeżeli jest ciąża to i są kreseczki:) Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
tyle staran i w koncu dwie kreseczki na obu testach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×