Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamaZonaKobieta

Cooking chef Kenwood - vs. Thermomix,Speedcook etc.

Polecane posty

Witam! Bardzo powaznie z Mezem przygotowujemy sie do zakupu Cudu Kuchennego ;-), bylismy do niedawna zdecydowani na Thermomix, ale - wpadlismy na Cooking Chef Kenwood i...jestem "w rozterce" ;-). Ilosc mozliwosci powala! Wyglada, dla mnie przynajmniej - o wiele profesjonalniej niz TM, a czesci wygladaja na bardziej wytrzymale. Czy Ktos z Was posiada moze to urzadzonko? Jak sie sprawuje? Bo...juz sama nie wiem, na co sie zdecydowac... Oto link do niego: http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/KenwoodCookingChef/Home1/Cooking-Chef/Opis-mozliwosci-Cooking-Chef/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falli
Klika miesięcy temu tez zastanawiałam się nad zakupem TM. na Cooking Chef Kenwood nie trafiłam. Ale przez przypadek znalazłam w sieci robota Speedcook. Wypożyczyłam urządzenie testowe na 2 tygodnie. Po tym okresie nie miałam żadnych wątpliwości co do zakupu. Zaglądnij na ich stronę internetową jest tam filmik o urządzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmercmaniak
Zdecydowany jestem na Thermomix TM31 (lokalizacja Wrocław i okolice). Nowy, nie uzywany z pelnym wyposazeniem (varoma, ksiazka, itd) ksiazka gwarancyjna, faktura lub rachunek (warunek konieczny - ze wzgledow gwarancyjnych). Urządzenie wymienię maksymalnie na 3600. Namiar na mnie wmercmaniak malpka wp pl. Zdecydowanych zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniak
Ja polecam Ci Speedcooka - sama posiadam od ponad roku i jestem zachwycona :) Jest niezastąpiony, a przy tym tańszy niż porównywalne urządzenia! Możesz sobie poczytać o nim na forach, a nawet na ich forum speedcook.pl/forum/ , bo tam się dziewczyny wymieniają przepisami, opiniami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziensien
Polecam Speedcooka, dostałam od rodziców i nie zamieniłabym na nic innego :) Robię w nim przepyszne rzeczy, a teraz nadszedł czas różnych pyszności ze świeżych owoców, więc tym lepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×