Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XteckX

Jak sprawić by włosy szybciej rosły ?!

Polecane posty

Cześć kobietki! Otóż zwracam się do Was z pytaniem dość powszechnym.. Jak wspomagać porost włosa? Znacie jakieś sprawdzone metody, szampony, odżywki, ampułki itp? Staram się zapuszczać włosy,stosowałam WAX, olejek rycynowy, jakiś szampon z kofeina i kiszka.. płacę za swój "życiowy błąd" i nie wiem jak temu zaradzic?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552146 dla leniuszków zrobiłam ściągę, zabrałam najpopularniejsze metody polecane przez Wizażanki, niektóre sposoby mają nawet osobne watki, również warto zerknąć: Henna Treatment Wax - odżywcza maseczka do włosów (klik!) olejek rycynowy (klik!) nafta kosmetyczna (klik!) czarna rzodkiew- szampony, odżywki, lotiony, seria Seboradin, naturalny sok z rzodkwi (klik!) moc ziół - szampony ziołowe (klik!), woda brzozowa/pokrzywowa (klik!), sok z brzozy, korzeń łopianu picie naparu z pokrzywy (klik!), skrzypu polnego, picie drożdży (klik!) suplementacja - wspomaganie od wewnątrz np. Merz Special, Belissa, Skrzypovita, Vitapil, Silica, Humavit, tran - watek o najlepszych pigułkach, tabletkach (klik!) masaż głowy wykonywany regularnie, na przyklad taki (klik!) wcierki do skóry głowy i włosów własnej roboty (klik!) aminokwasy siarkowe - preparaty do stosowania zewnętrznego: szampony, odżywki , np. Nisim (klik!) wcierka, maseczka z cebuli (klik!) stare babcine metody np. maseczka z żółtka, olejku rycynowego, nafty, drożdży, różnie modyfikowana olejek rozmarynowy jako dodatek do domowych maseczek, wcierek indyjskie olejki do włosów (klik!) Farmona Jantar odżywka do włosów i skóry głowy (klik!) Alpecin szampon i tonik z kofeiną (klik!) Dermena żel, szampon i tonik zapobiegające wypadaniu i stymulujące odrastanie Garnier Neril tonik i szampon (klik!) Radical ampułki, mgiełka (klik!) Seboradin, Seboradin Niger, Petrole (klik!) aby włosy szybciej rosły, należy je podcinać 2 dni przed pełnią księżyca (kalendarz księżycowy klik!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×