Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bkukulak

orbitrek, steper czy rowerek treningowy?

Polecane posty

orbitrek, steper czy rowerek treningowy? - co lepsze na miesnie ud i posladkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bieznia
jesli chodzi o spalanie tłuszczu, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, bieznie trudniej przeniesc chyba z miejsca na miejsce a ja lawiruje pomiedzy swoma krajami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że steper może być dobry, rowerek treningowy też, głównie pod postacią zajęć spinningu ;) Stepper też raczej fajny w zajęciach w grupie, raczej sama nie wyobrażam sobie na tym ćwiczyć na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
witam - najprawdopodobie najlepszym z tych bedzie stepper do ud i posladkow..chociaz kazdy z tych sprzetow jest dobry na spalanie tluszczu. tutaj takze powinnas wziasc pod uwage taki aspekt - czy na wszystkich z tych sprzetow bedziesz mogla dlugi okres czasu cwiczyc - czy ktorys jak np stepper Ci sie o wiele wczesniej nei znudzi niz np rowerek.. Takie przemyslenie jesli masz zamiar kupic sobie ktorys sprzet do domu - bo jesli zastanawiasz sie nad uzyciem w klubie - to wtedy taki problem wcale nie zaistnieje :) pozdrawiam www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy orbitrek
stepper wcale nie wyszczupla i szybko się nudzi można od niego za bardzo rozbudować łydki, poza tym można też nabawić się problemów z kolanami na rowerku pracują głównie łydki i uda a n aorbitreku pracuje całe ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludowa003
Polecam steper. Wcale szybko się nie nudzi. Ja ćwiczę na nim 20 - 30 min dziennie podczas oglądania tv. Spadł mi brzuch i nogi się wysmukliły. Polecam stepery http://disport.pl/174-steppery . Często są tutaj promocje a sprzęt jest solidny i profesjonalny. Nie jest to jakieś chińskie badziewie z tv marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groshki_pl
ja własnie zastanawiam się nad zakupem orbitreka, ale nie jestem do końca przekonana. Czy będę miała odpowiednią ilość motywacji do ćwiczeń, a cena jego jest nie mała, więc musi to być przemyślany zakup. Ćwiczył ktoś może na takim sprzęcie?I może coś o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×