Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimi18

Krwawienie przy ząbkowaniu!!!

Polecane posty

mamusie mój synek od 2 dni jest niespokojny ,ma gorączkę caly czas się ślini .marudzi więc na pewno ząbkuję a dzisiaj zauważyłam krew na usteczkach to pewnie z dziąsła ....czy to normalne że pojawia się krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki jesteście tam?odpowiedzcie bo martwię się tym krwawieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu synkowi tez się tak zdażyło przy 5 ząbku zdaje się. poprostu jak ugryzł gryzaczek jakoś tak skaleczył sobie dziąsło. po chwili przeszło więc chyba i ty się nie musisz martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
Mój ma to już praktycznie za sobą jak miał 4 miesiące miał 4 ząbki ale co sie namęczył biedny,raz wstajemy rano Kacperek płacze ja sie patrze a on cały we krwi dolnymi zabkami zgryzł górne dziasła pod którymi już wychodziły 2 następne tak sie przestraszyłam musiałam mu włożyć gryzak do buśki żeby przestał trzeć posmarowałam żelem kojacym i przestał to była jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Moj mlody gdy skonczyl 6 miesiecy (nie mial jeszcze zadnego zabka) mial pewnego dnia krew w buzi. Szybko zawiozlam go do pediatry, ktora zauwazyla ze wedzidelko bylo podraznione i mlody gryzac cos dziaselkami musial sie zranic. Dostal skierowanie na morfologie aby tez sprawdzic krzepliwosc krwi ale wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×