Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brakmisił

Poradźcie coś !, problemy ze snem u roczniaka

Polecane posty

Gość Brakmisił

Hej dziewczyny , brak mi już sił do mojego synka. Od jakiś 4 dni pomieszało mu się spanie . Wstaje ok 10-11 . Wczesniej wstawal ok 9-9.30 Chodzi spać od 14-16 Wczesniej od 12 -14 Zasypiał na noc ok 20. teraz o 24. Poradźcie mi co robić . Myślałąm ze ma za malo ruchu , więc wziąłam go wczoraj na 1,3 h na spacer na nóżkach , wrocilismy byla 18 . ok 19 .30 zrobil sie spiacy wiec go wykąpałam połozylam 5 min poleżał i krzyk przez 1 h chodzilam , przytulałam głaskałąm ale on dalej krzyczał , jak został wyjęty tak mu minęłło. Poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też ma czas poprzestawiany , wczoraj skończył 14 mies. budzi się o 6 a wstawał po 7, drzemka o 10.30 a chodził nawet o 13, spać idzie o 18 a chodził po 19. Taki urok, jak dla mnie to nawet lepiej, sama wstaję o 6.30,a za to wieczór mam długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały jak nie zaśnie przy mleku, to sam zaśnie, jest tak umordowany że nie ma siły krzyczeć. Może budź go delikatnie o 9, to i może szybciej pójdzie spać, bo tak to on jest wyspany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go bad
A mi moja mala, ktora ma roczek w dzien w ogole nie spi. Jest zmeczona, zatacza sie ale spac nie pojdzie. Czy to bedzie mialo negatywny wplyw na jej rozwoj? Co mam z tym zrobic? Niech mi ktos poradzi blagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakmisił
budziłam go , to mi zasypiał i nie dawał sie obudzić , myslalam moze ze nie pozwole mu dzis po poludniu spac i ok 19 wykąpie i poloze , co o Tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on za duzo spi
ja mysle ze to głownie z tego powodu ze tak długo spi rano, dawaj mu spac góra do 8.30 mojej się tez około roku przestawiło spanie, miała w dzien 2 drzemki po 1,5 godz a po roku przeszłysmy na 1 drzemkę 2 godz a spac szła o 8.30 i spała do 8.30, teraz ma 20 miesięcy i nadal tak spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on za duzo spi
a dzisiaj tak jak piszesz- nie daj mu spac po południu, zeby szybciej padł na wieczór, jak juz wczesniej zasnie to będzie wczesniej wstawał, z czasem wszystko się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakmisił
on za duzo spi Masz rację . MAm nadzieję ze to ze nie pojdzie spac dzis pomoze, boje sie ze go poloze i on sie po 1-2 h obudzi...... B d cięzko dzis napewno bo bd marudzil ale musze wytrzymac bo mu sie to utrwali i bd coraz trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on za długo spi
powinien wstawać 6 7 i iść spać o 20 lub 21. Ja mam 16 miesięczna córkę i u nas też jest problem ze spaniem. Trzymam się ścisło zegarka. Mam też niezawodny sposób na uspanie córki. Mam duża gimnastyczna piłkę i siadam na niej z dzieckiem na rękach i skacze delikatnie. Kiedyś usypiałam na rękach ale wiadomo dziecko przybiera na wadze i ręce bolą. U nas drzemki trwają po 1,5 h czasami mniej wszystko zależy od niej ale nie pozwalam na dłużej. Najgorsze są dni kiedy ona potrafi nie spać po 10 godzin czyli od drzemki do np. 23. Masakra ale piłkę polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakmisił
no moj od zawsze zasypia sam , wiec nie bardzo chce mi sie to zmieniać . Zaczyna już marudzić o spanie ..... Mam nadzieję się nie poddać . On od zawsze duzo spi , chyba po tacie . Jak by chciał chodzic o 22 to okej nie ma problemu ale 24 to lekkie przegiecie i marudzi i tak do 1..... chcialabym wrocic do stalej normy, ze ok 20 idzie spac. niech wstaje o 8 ale od 12 spanie znowu. ;) To sie stalo z dnia na dzien ...... nie rozumiem co to spowodowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
1,5 godz spacer na nóżkach w taki ziomb straszny i o tej porze?? wow - a gdzie jakieś rytuały - stały plan dnia? o 18 to moje dziecko idzie się kąpać a nie wraca ze spaceru nogami!! kąpiel, potem kaszka z łyżeczki i bajka, potem czytamy bajki w łożku, poprzewraca sie na boki i śpi- ma 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakmisił
myslałam ze to pomoże ze sie zmeczy...... Ale nic to nie dalo. My ok 19 sie szykujemy do spania normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
Hej mój ma 13 miw\esięcy i tez nie przesypia całej nocy budzi mi się nawet kilka razy ale to nie zgłodu bo nie chce jak mu zrobię tak po prostu się budzi w tedy go przutulam i dalej usypiam jestem niewyspana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polq
brakmisił poczekaj może to przejściowe, ja mam synka który skończył 14 miesięcy, pamiętam jak w wieku 12 też mieliśmy takie problemy ze spaniem, zupełnie znienacka mu się odmieniło. Też się zamartwiałam, ale potem pomyślałam że może zaliczamy jakis skok rozwojowy, niby te skoki są do roku, później raczej nie, ale skąd możemy wiedzieć? U nas wszystko ze snem nagle wróciło do normy, a dziecię nagle zaczęło zachowywać się ciut inaczej, widać że się jakoś rozwinął :) http://staraczki.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakmisił
Walcze z nim żeby mi teraz nie spał po południu.... mam nadzieję ze mu się to jutro naprawi ;) Ma 13 mcy moj maluch , a dlugo trwalo to az sie unormowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×