Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dżenifer z Kafetełe

uwielbiam ta piosenkę!

Polecane posty

Gość dla ludzi gustujacych
w disco polo z laty90tych w sam raz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżenifer z Kafetełe
Now and then I think of when we were together Like when you said you felt so happy you could die Told myself that you were right for me But felt so lonely in your company But that was love and it's an ache I still remember You can get addicted to a certain kind of sadness Like resignation to the end Always the end So when we found that we could not make sense Well you said that we would still be friends But I'll admit that I was glad that it was over But you didn't have to cut me off Make out like it never happened And that we were nothing I don't even need your love But you treat me like a stranger And that feels so rough No, you didn't have to stoop so low Have your friends collect your records And then change your number I guess that I don't need that though Now you're just somebody that I used to know } x 3 Now and then I think of all the times you screwed me over But had me believing it was always something that I'd done And I don't wanna live that way Reading into every word you say You said that you could let it go And I wouldn't catch you hung up on somebody that you used to know... But you didn't have to cut me off Make out like it never happened And that we were nothing I don't even need your love But you treat me like a stranger And that feels so rough No, you didn't have to stoop so low Have your friends collect your records And then change your number I guess that I don't need that though Now you're just somebody that I used to know Somebody that I used to know That I used to know Somebody that I used to know That I used to know Somebody that I used to know That I used to know Somebody that I used to know That I used to know Somebody... Od czasu do czasu myślę o tym gdy byliśmy razem Jak wtedy, kiedy powiedziałaś, że jesteś tak szczęśliwa, że mogłabyś umrzeć Mówiłem sobie, że jesteś dla mnie tą właściwą Ale czułem się tak samotny w twym towarzystwie Ale to była miłość i ten ból, który wciąż pamiętam Można się uzależnić od pewnego rodzaju smutku Jak pogodzenie się z końcem Zawsze końcem Więc gdy stwierdziliśmy, że to nie ma sensu Powiedziałaś, że wciąż możemy być przyjaciółmi Ale przyznam że byłem zadowolony, że to koniec Ale nie musiałaś mnie odcinać Udawać, że to nigdy się nie wydarzyło Że między nami nic nie było I nawet nie potrzebuję twojej miłości Ale ty traktujesz mnie jak obcego I to jest takie szorstkie. Nie musiałaś się zniżać do tego poziomu, by prosić znajomych o odbiór twoich płyt a potem zmieniać numer Wydaje mi się że nawet nie jest mi potrzebny, Teraz jesteś po prostu kimś kogo kiedyś znałem Czasem myślę o chwilach kiedy mnie oszukiwałeś i sprawiałeś że wierzyłam, że to ja zawsze robię coś źle Nie chcę tak żyć Wczytując się w każde twoje słowo, które wypowiadasz Powiedziałeś, że możesz odpuścić I nie złapię cię na tym, że masz obsesję na punkcie kogoś kogo kiedyś znałeś.... Ale nie musiałaś mnie odcinać Udawać, że to nigdy się nie wydarzyło Że między nami nic nie było I nawet nie potrzebuję twojej miłości Ale ty traktujesz mnie jak obcego I to jest takie szorstkie Nie musiałaś się zniżać do tego poziomu by prosić znajomych o odbiór twoich płyt a potem zmieniać numer Jednak myślę, że obyłbym się bez tej myśli, że Teraz jesteś po prostu kimś kogo kiedyś znałem Kimś kogo kiedyś znałem kiedyś znałem Kimś kogo kiedyś znałem kiedyś znałem Kimś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×