Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pajda

Wstręt do siebie po seksie z mężem - o co chodzi?

Polecane posty

Gość pajda

Jestem żoną od 3 lat.Rok temu urodziłam dziecko.I od tej pory wszystko się zmieniło. To znaczy tak: nigdy nie miałam orgazmu podczas seksu ale przyjemność odczuwam zawsze.W ciąży się nie kochaliśmy bo lekarz zabronił.Po porodzie nie miałam praktycznie ochoty ale szkoda mi było męża więc uległam.I sprawa wygląda tak,że po każdym stosunku odczuwam wstręt do siebie.Jakąś rozpacz.Nie wiem jak to określić.Mąż mnie zupełnie nie pociąga odkąd urodziłam (przytył dużo). Po seksie czuję się jakaś brudna - no zle po prostu.Migam się od tego jak mogę ale przecież nie można żyć bez seksu! Co mi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Wczoraj się kochaliśmy i zaraz po poszłam do toalety żeby się wypłakać.CZułam taki wstret do siebie...Nie wiem co to ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdola
to szykuje ci się niezły koszmar życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Kocham męża z wzajemnością - chcę z nim być i chcę odczuwać taką radość ze stosunków jak przed ciążą mimo braku orgazmów. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to co? Spadły ci klapki z oczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Jakie klapki?Mam wspaniałego męża - niejedna mi zazdrości - tyle,ze mnie nie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda smith
to pewnie poczatki depresji , idz do lekarza ewentualnie spadek hormonów na to tez lekarz pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź do psychologa. Może ci się w główce poprzestawiało, a może jesteś z gatunku tych kobiet, które czują pociąg seksualny jedynie póki nie zaciążą :P Tabsy anty, karmienie piersią, zbytnie skupienie się na dziecku - wszystko może do seksu zniechęcić. Zwłaszcza jeżeli maz się roztyl i nagle uswiadamiasz sobie, że do końca życia będziesz chodzić do łóżka z kluchą. Life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wie co się z Tobą dzieje. Jakby na to nie patrzyć nie jesteś już zwykłą kobietą ale również mamą. :) Takie wyzwanie może ostro namieszać w Waszych mózgach, moje drogie panie. Co do samej autorki, wpadła w jakąś deprechę. I szczęście w nieszczęściu, że potrafi jescze napisać o swoich emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Nie sądzę by to była depresja. Poza dziwną reakcja na seks z mężem jestem bardzo wesołą osobą.Lubię zartować,dużo się śmieję.Jestem optymistycznie nastawiona:) Nie przypominam bym się czymś martwiła czy była z jakiegoś powodu smutna. Problem jest tylko w momencie gdy skończymy się kochać - pojawia się wstręt,rozpacz i jakaś załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Mówiłam ginekologowi o tym to powiedział,że to hormony i że samo przejdzie - przechodzi już rok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masturbujesz się czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda smith
jak to juz rok trwa przeciez byłaś w ciąży to sexu nei było coś kłamiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Chciałabym coś zrobić ale nie umiem - jest tylko gorzej.nAjpierw było tylko lekkie rozgoryczenie,że po porodzie orgazmu nadal brak - potem już się z tym pogodziłam. Kolejny był żal o to że mąż mnie przestał pociągać mimo tego,że tak bardzo go kocham. A teraz to już mówię wam - masakra jakaś z tym wstrętem do samej siebie.Ciało mam ok więc nie wiem nie o fizycznośc tu chodzi - ja nie wiem o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfdgfhgjhk
a po jakim czasie związku poszliscie do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
No w ciąży nie uprawiałam seksu.A po porodzie tak. Tak masturbuję się ale rzadko - nie mam czasu:PPodczas masturbacji mam orgazm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Po 8 miesiącach znajomosci - mąż był moim pierwszym facetem a ja pierwszą partnerką dla niego. Znamy się 10 lat - współzyjemy w sumie od 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd pewność
A kto powiedział , że nie mozna żyć bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Mój mąż uwielbia seks ja w sumie też go bardzo lubię (lubiłam jak na tą chwile) więc uważam że bez tego nie da rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób się zabezpieczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
TAk mąż przytył po naszej ciąży:D Uzywamy prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
tak, mój mąż to pierwszy facet w ciąży, głośno było o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
parszywy podszywie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka byłaby twoja reakcja, gdybyś dowiedziała się, że jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Bo ja wiem?:P Uważam że to za wcześnie bo nasze dziecko ma dopiero rok:PAle płakać bym nie płakała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy otyłośc twojego męża ci przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Tak przeszkadza i on o tym wie ale nic z tym nie robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
Wiesz ciężko byłoby powiedzieć mężowi: "kochanie mam do siebie wstręt po seksie z Tobą".Sory ale jakby tego w słowa nie ująć brzmi beznadziejnie.Nie zrobie tego mężowi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
A powinnaś. Odczuwasz wstręt, bo zmuszasz się do sekssu z tłustą świnią, a nie mężem, za którego wyszłaś. Powiedz mu, że albo schudnie albo o bzykaniu bedzie mógł sobie tylko pomajaczyć przy pifie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×