Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drwal5444

Dziewczyna która spała z 12 kolesiami

Polecane posty

Gość Kami
Dnia 12.02.2012 o 01:09, Gość Drwal5444 napisał:

Moja partnerka miała dziwne życie, ogólnie wychowywała się w sumie ze znajomymi, ojca nie miała. W wieku około 17 lat została zdradzona przez chłopaka którego kochała, zdradził ją, i jak mi powiedziała straciła wiarę w związki, miłość i wierność. Przez cały związek było chłopakowi wierna. Potem zwątpiła we wszystko, i stała się typową "zimną suką", która traktowała seks jako zaspokojenie swoich potrzeb. Miała 1-2 razy jednonocną przygodę nawet, potem wiele związków typu zakochanie, seks, wspólne życie a potem rozstanie. W ciągu chyba roku miała w sumie seks/związki z 10 chłopakami, czy to jednorazowy czy czestszy. Zawsze jednak Ona decydowała co i jak, i ile facet mógł sobie pozwolić, nie było mowy o żadnych akcjach o ktorych się słyszy typu 2 naraz, nie byli to kolesie z dyskotek, ani seks w kiblu, głównie po prostu fragment z życia z danym kolesiem, i seks przy okazji. Od czasu gdy mnie spotkała, zupełnie się zmieniła, przestała być "zimną suką", zaczęła się angażować, stara się dla mnie ogromnie i jest bardzo kochana. I daje i otrzymuje wiele miłości, z żadnym facetem od paru lat nie utrzymuje kontaktu, nie spotyka się z nikim, z byłymi zerwała jakikolwiek kontakt. Prawie z nikim poza mną się nie spotyka i bardzo się kochamy, Ona zamieniła się w bardzo kochaną dziewczynę, w związku jest bardzo wierna. Na poczatku jak się dowiedziałem o byłych, bardzo cierpiałem, ale po długich rozmowach powiedziała mi, że tak naprawdę wśród kręgów w których żyla, takie zycie było czymś normalnym, wszyscy uważali ją za prawdziwą nowoczesną kobietę, a Ona mimo że niezbyt dobrze się z tym czuła, tak robiła, że potrzebowała miłości, bo w życiu tak naprawdę zawsze była samotna. Moje pytanie do Was, czy sądzicie że dziewczyna z 12 róznymi facetami może "być porządna", w sensie że może być dobrą kandydatką na żonę? Czy ogólnie w naszych czasach to dużo mieć seks w sumie z 12 chłopakami? Dodam że obydwoje mamy po 24 lata. Dodam że jako dziewczyna dla mnie, jest najkochańsza na świecie, i ma naprawdę złote serce, do tego nie jest egoistyczna, jest za to bardzo oddana mi, i duszą i ciałem.

Pewnie, nie patrz na przeszłość daj jej szanse i miłość .ile jest takich ktore mialy jednego  potem zwiazek zakochane i poszly doprawiac rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Spoko, dla mnie to żaden problem, a jedynie atut, bo skoro zakończyła tamte związki, to znaczy, że nie były wiele warte i jeżeli teraz związek będzie wartościowy, to na pewno będzie się starać, bo już wie, że nie jest łatwo mieć dobry zwiazek, jednak zróbcie testy na HIV, HCV i HBV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×