Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siatofon

gdzie zamowic ciasta na wesele okolice chrzanowa

Polecane posty

Gość siatofon

witam, czy ktos moze polecic gdzie mozna zamowic ciasta i tort na wesele w okolicach chrzanowa/krzeszowic/zabierzowa? ile ciasta i tortu potrzeba na ok 110-130 osob i jaki jest koszt mniej wiecej? Jesli ktos moze cos doradzic to bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ciasta to mogę podrzucić firmę "Torcik" - nie wiem ile liczą, ale nie są to jakieś wygórowane ceny, a ciasta pyszne :) Wiem, bo moja ciocia i koleżanka tam pracowały :) Dobre ciasta są też w Zabierzowie w cukierni przy drodze, ale nazwy nie pamiętam (jak się jedzie na Kraków to po lewej stronie). Nie wiem czy nie można też zamówić ciast w cukierni "Keks" w Krzeszowicach (moim zdaniem, najlepsza cukiernia w okolicy;). Wiem, że w Chrzanowie jest jeszcze jakaś firma Pana Nowaka, zajmująca się cateringiem i u nich też podobno mają dobre ciasta. Jeśli chodzi o ilość to niestety nie pomogę, ale jak się skontaktujesz z którąś firmą to Ci doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatofon
suszonaroza dzieki wlasnie slyszalam ze w tej z zabierzowa są dobre. tylko chodzi mi bardziej ile mozna na to przeznaczyc. szykuje nam sie z tesciami rozmowa odnosnie kosztow i musze zrobic kalkulacje ile na to mniej wiecej trzeba przeznaczyc. myslisz ze w 3 tys sie zmieszcze za tort, ciasta do paczek dla gosci i niewiele ciasta na stół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście próbowałam ciast z "Keksu" i "Torcika", reszta też podobno dobra, ale zawsze lepiej podjechać, spróbować i zapytać co i jak. Niestety nie wiem, ile trzeba przeznaczyć na takie wydatki, proponuje, żebyś obdzwoniła firmy i zapytała o cenę za kilogram oraz ile, na daną liczbę osób, będziesz ciasta i tortów potrzebowała, a potem po prostu przeliczyć :) Może ktoś inny z forum będzie w tej kwestii bardziej pomocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpiksa
U mnie ciasta na wesela piekła koleżanka. Mogę polecić ją z czystym sumieniem bo bardzo się stara i dzięki temu jej wypieki naprawdę są przepyszne (przynajmniej tak twierdzili goście). No i najważniejsze to że stara się robić z naturalnych składników (np. budyń do ciast domowej roboty). Jeśli mogę sobie pozwolić na reklamę to zapraszam na www.domowewypieki.eu albo na facebooka https://www.facebook.com/domowewypieki.eu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże wrażenie zrobił na nas tort weselny który cukiernia Iza przygotowała. Myśmy tego tortu z mężem nie widzieli wcześniej, bo to się świadkowa zajmowała wszystkim i dopiero pierwszy raz go zobaczyliśmy jak wjechał podczas wesela na sale – gigant, a przy tym bardzo smaczny ludzie sobie chwalili że krem był nie za słodki, nikomu się po nim niedobrze nie zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam z Rąby bo koleżanka poleciła i wszystkim smakowało, fajnie wyszło z kosztami bo przy większych zamówieniach się bardziej opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×