Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Jak dobrze, że nie muszę pracować. Mąż powinien utrzymywać rodzine.

Polecane posty

Nie wyobrażam sobie pracować w Polsce za 600 złotych, czy 1200 zł na kasie, czy jakiś produkcjach. Kobiety nie są stworzone do ciężkiej pracy, a już na pewno nie do 67 roku.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna03933
tez tak mysle -dlatego kase inwestuje w mieszkania =kupuje i wynajmuję i z tego mam pieniadze ktore moge wydawac na ciuchy i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisko sie cenisz ale widac
ze znasz swoje kwalifikacje, skoro uwazasz, ze na wiecej niz 1200 nikt cie nie wyceni :D jak mam 26 lat i zarabiam 3,5 tysiaca w porywach do 5, ale j a skonczylam studia... nikt mnie nie musi utrzymywac kazdy ma to, na co zasluguje, gdybym byla tak beznadziejna jak Ty i nie miala szans na lepsza prace niz na produkcji, to bym poszla na jakis kurs/studia/podyplomowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defffvc
Karolinko, ten facet z fotki to gej, ktory pojal cie za zone dla zamydlenia oczu i dzieki temu ma w domu posprzatane, ugotowane, wyprasowane no i nienaganna opinie wsrod ludzi. Szczerze wspolczuje takiego ukladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassssssssssssia
zgadzam sie :) tylko takich faceow coraz mniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze się wypowiem
Że jak ludzie są bardzo młodzi, i oboje nie mają szans na dobrą pracę, to powinni oboje pracować. bo w takim wypadku autorko czemu facet ma zapierdalać na trzech etatach a baba nie robić nic? Ale jak Ci sie trafił bogaty mąż (masz szczęście), to już masz wybór, pracować lub nie pracować. pamietaj jednak ze niektóre kobiety nie mają takiej wygody, bo facet za swoją pensje nie utrzyma ich obojga a czasami i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka WAWA nie przesadzaj to z kim ty masz styczność że zarabiają 1200 zł 90% ? co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie rasistoooooow
Karolina WAWA ty się związałaś z zmazuchem - ciapatym....daje mu dupska wzamian za utrzymanie!!!!!!!!!!! poracha totalna miec zmazańca!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze jest mase
ludzi po studiach nawet z doktorotami pracuja za 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten w stopce to ten mąż
:D uśmiałam się, ale spoko, wygląda na sympatycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze się wypowiem
do ateiści to debile, już po twoim nicku wiedziałam, że tępy z ciebie człowiek, treść wypowiedzi tylko to potwierdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak można no
nie rozumiem jak tak można zyć? Być dorosłym człowiekiem na utrzymaniu kogoś, być od niego zależnym. Co ma płeć do pracy? Owszem kobiety mają ciężej, muszą sie bardziej starać, ale mi ta świadomośc daje dużo satysfakcyji kiedy widze że mimo to potrafie sama o siebie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka chcialaś się pochwalić a tu zaraz się popłaczesz , facet jakiś z demobilu łapki ma mikro obleśne a ty się afiszujesz że super nie musisz pracować ja ci dziękuję za takie cudo idę jutro z chęcią do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze się wypowiem
Ej ale jak jej mąż zarabia np. 30 tys miesięcznie, to po co kobita ma robić przypuśćmy za 3,4 koła? Bo tyle średnio zarabiają starsze wykształcone kobiety, mało które zarabiają więcej. jak facet ją puści w trąbe to zgarnie kobita połowe majątku i bedzie życ jak królowa nie jestem zwolenniczką pracy za wszelką cenę, wolałabym wolny czas poświęcic na wolontariat, na który teraz mam czas tylko raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej pracy za grosze :D ja sobie popijam soczek, a jutro czeka mnie wizyta u masażystki. ci co maja marna życie, mogą sobie poużywać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zauważyć, że są kobiety, które po prostu chcą być niezależne i/lub lubią swoją pracę :) Nie każdy musi się realizować w patriarchalnym modelu rodziny. A co do 1200 na rękę - bardzo przepraszam - więcej chyba dają w Biedronce :) Ale z drugiej strony, jeśli ktoś traktuje studia jako 5 lat beztroskiej zabawy i wybiera kompletnie niepraktyczne i niepotrzebne dla rynku, to gdzie chciałby trafić, jeśli nie na kasę albo wykładanie towaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak można
nie boli Cie że sie nie rozwijasz? nie masz czegos takiego jak ambicja? nie chcesz piac sie, robic kariery? Ja lubie wyzwania w pracy, chociaz czasem jest ciezko sukcesy dają mi solidnego kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za moim facetem laski w Warszawie się rozglądają. zadbany, nie to co polaczki. a do tego zna języki, i ma dobrąąąą prace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fj zmazuch fuj
fuuuuuuuuuuuuuuj zmazuch....bleeeeeeeeeeee ciapaty zmazuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
Ludzie ale jaki wy macie problem? Czy od razu trzeba kogoś wyzywać? :O Jak nie chce pracować to niech nie pracuje :O Też mi się ciężka praca nie uśmiecha... I nie wierzę, że komuś sprawia przyjemność ciężkie harowanie za 1000zł. Niestety takie są realia. I nie piszcie bzdur, że trzeba było iść na studia itp bo osoby mające wykształcenie wcale nie mają łatwiej i również nieraz pracują za grosze (w szczególności kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
Ludzie ale jaki wy macie problem? Czy od razu trzeba kogoś wyzywać? :O Jak nie chce pracować to niech nie pracuje :O Też mi się ciężka praca nie uśmiecha... I nie wierzę, że komuś sprawia przyjemność ciężkie harowanie za 1000zł. Niestety takie są realia. I nie piszcie bzdur, że trzeba było iść na studia itp bo osoby mające wykształcenie wcale nie mają łatwiej i również nieraz pracują za grosze (w szczególności kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaka praca
ja nie narzekam, fakt, duzo nauki i pracy, ale teraz, w wieku 29 lat mam juz 5 letnie doswiadczenie i jestem niezalezna finansowo. A swoja prace moge i w domu wykonywac przed kompem, co wlasnie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój facet Ahmed
ma na imię ? sprawdź czy nie ma bomby pod łożkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gt56hy
brzydka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Każdy układa sobie życie jak jemu się podoba. Są kobiety aktywne, ciekawe życia i przebojowe oraz takie, którym odpowiada siedzenie w domu. I kasa niewiele ma z tym wspólnego. Osobiście wolę ten pierwszy gatunek kobitek bo się do nich zaliczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×