Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zydoweczka

Nigdy nie palilam a mam ochote!

Polecane posty

Nigdy nie zapalilam papierosa. Nawet jednego. Jestem biernym palaczem najwyrazniej. Moj facet wyjechal, a pali. Brakuje mi dymku. Mam ochote na jakies drogie, smakowe papierosy. Chcialabym zapalic czasami, w towarzystwie... Nie chce palic nalogowo. Chcialabym tylko czasami. Pewnie nie bede umiala tak i poplyne. Ale mam ochote...mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam czasami i palę już 6 lat nałogowo:/ nie warto, szkoda zdrowia i kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam20 lat i wżyciu nie paliłam,nie piłam piwa,wódki nawet nie spróbowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się zastanów - to jest naprawdę paskudny nałóg i niesamowicie ciężko go rzucić. Możesz sobie chcieć nie palić nałogowo, ale w praktyce jest to trudne. Papierosy uzależniają bez porównania szybciej i łatwiej niż thc, a dla zdrowia są zdecydowanie bardziej szkodliwe. Jako kobieta masz do tego znacznie większą szansę, że zaważy to na twoim przyszłym zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi zdrowia,.. Kasy, jednak bardzo mnie ciagnie. Jak palisz co kilka dni to tez juz nalog. Ja chcialabym tylko od swieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie zaczynaj, bo to 'mmm' mnie przerazilo. widocznie chcesz tego i to bardzo. Tez tak mam czasami, ale nie podbieram rodzicom. Raz zapalilam, ale od koleżanki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol mi nie smakuje. Nalogowo nie chce. Watpie, abym umiala palic tylko okazjonalnie,..zwlaszcza, ze jestem emocjonalna bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ciapata-banned w rodzinie nie palącej tytoniu,nie pijącej alkoholu(znaczy się tata wypije okazyjnie ,ale się nie upija:) Moze dlatego mnie nie ciągnie do alkoholów i papierosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
ZYdoweczko nie da sie od swieta! tez tak chcialam a pale paczke dziennie. moj facet tez pali wiec miesiecznie 800zl idzie nam na fajki. szkoda kasy, nie zaczynaj lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet wroci to sie nawdycham, moze mi minie ta ochota. Znam takich co pala czasami. pewnie ja bym tak nie umiala,tak jak piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×