Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Błagam was!!!

KOSZMARNA STUDNIOWKA :-( CZY KTOŚ Z WAS MIAL TAK SAMO?

Polecane posty

Gość Błagam was!!!

3 tygodnie przed studniowka zerwał ze mną chłopak. Ten nowy, którego zaprosilam na miejsce eksa tanczyc nie potrafił (a przed mówił ze jest inaczej, ze umie :-| ale przeciez nie powiem mu wprost ruszasz sie jak kołek...), klasa mnie nie lubi tak jak ja ich, wiec wiekszosc czasu spędziłam przy stole albo stojąc i patrząc sie jak inni sie bawią. No co mialam zrobic, pare razy zrobilam odbijanego zeby z chłopakami sobie potanczyc ale to tylko kilka bo wiecej to tak glupio bez przerwy kilku dziewczynom chłopaków odbijać w tańcu. No i poszlam do domu o 2 bo nie moglam tam dluzej wytrzymac. Prawie 700 złotych w błoto :-( no i jeszcze musze przed wszystkimi udawac ze bawiłam sie dobrze tylko poszlam tak wczesnie z powodu bólu brzucha zeby zaoszczędzić sobie niemiłych komentarzy :-( no i jak tańczyłam z Tomkiem (moim partnerem) to myslalam ze tam fiknę, tak strasznie sie nudziłam ciagle jedne i te same obroty, nuda i strasznie sztywno sie ruszał, juz wolałam stac i patrzec jak tańczą inni. Eh :-( myslalam ze to bedzie wyjątkowy wieczór, tymczasem to byl jeden z najgorszych jakie przeżyłam ;-( tyle kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×