Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamaZonaKobieta

Szybkowar Zepter (Syndro Click) - czy ktos ma? Warto?

Polecane posty

Witam! Czy Ktos z Forumowiczow ma w domu ten wynalazek? Warto? Chodzi mi o ten dokladnie model: http://www.zeptersklep.pl/produkt/9686/pokrywa_syncro_clik_sr._24_cm_zepter_.html Plus garnek oczywiscie ;-) Mam garnki Philipiaka, sa rewelacyjne, Philipiak wycofal sie jednak z szybkowarow, a chcialabym sprzet na lata. Zeby zycia nie utrudniac nikomu ;-) nie chce porad co innego powinnam sobie kupic, interesuje mnie opinia osob, ktore maja/znaja TEN produkt. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poczytaj w necie
jak te szybkowary zeptera i nie tylko wybuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam sobie - przez CALY internet to jedna i ta sama wypowiedz tego samego kolesia, ktoremu rzekomo wybuchlo. Warto na to rowniez zwrocic uwage, kolo nic nie robil, tylko wszedzie pisal ta sama historie... Z calym szacunkiem, ale -prosilam o odpowiedzi POSIADACZY, a nie Wtracaczy :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiaka
Ja posiadam szybkowar Zeptera, ale nie zamawiałam przez konsultantów tylko w sklepie internetowym stylowazastawa.pl. Szybciej się wszystko załatwiało, a sprzęt oryginalny. Początkowo musiałam się nauczyć współpracy z szybkowarem (polecam CZYTAĆ instrukcje), ale jak już opanowałam podstawowe zasady to poszło z górki. U mnie w domu jest to sprzęt używany prawie codziennie (zwykle gotujemy obiady na dwa dni). Jestem mamą pracującą, dzieci w wieku przed nastoletnim, więc czas jest dla mnie wartością bardzo ważną. Do tego mój mąż to kompletny kulinarny laik, potrafi spalić tosty w tosterze, więc polegać na nim nie mogę. W szybkowarze gotowanie rzeczywiście jest dużo szybsze. Ja uwielbiam przepis na czerwoną karkówkę z szybkowara albo na strogonowa. Aż ślinka cieknie na samą myśl. Reasumując, "wynalazek" dość kosztowny, ale sądzę, że opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wielu lat używam szybkowara - genialny wynalazek, moim skromnym zdaniem. no ale wiadomo, trzeba przestudiować instrukcję i trochę "wyczuć" garnek - w jednym ziemniakom wystarczy 7 minut, a w innym 5, drogą prób i błędów można dość do idealnego czasu gotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzilam, ze 2500 za szybkowar to za duzo. Jakos tyle w Zepter wychodzilo, bo pokrywa 1500 a gar z 1000. Wlasnie dzis zakupilam: http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/inpost/3618616 Cena o wiele bardziej przyjemna, a firma - znana, nie "krzak" :D! I, qrde, nie moge sie ich doczekac! Sliczne dzieki za odpowiedz - bede czytac instrukcje! Ps. Uwielbiam zakupy grupowe :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarkara
Mam ten wynalazek w domu od kilu lat. Niestety korzyść z tego żadna ponieważ nie mogę uruchomić, tzn. urządzenie nie zamyka się. Nie wiem, może coś źle robię . Może ktoś miał podobne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×