Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whats wrong?

oral obrzezanego- nie umiem!!!

Polecane posty

Gość whats wrong?

czy ktoras z was ma taki sam problem? Moj ukochany jest obrzezany z powodow zdrowotnych w dziecinstwie. Seks z nim jest najepszy jaki mialam w zyciu, ale nie umiem go zadowolic oralnie:/ jeszcze nigdy nie mial organizmu gdy go stymulowalam. Nigdy nie mialam z tym wczesniej problemu, Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna przypadłość
ja miałam kiedys obrzezanego, mmm miło to wspominam :) Robienie mu loda to była czysta przyjemnośc :D Musiałam sie po prostu bardziej naprawcować, bo tacy faceci sa troche "niewrazliwi". Próbuj mocniejszej stymulacji, co jakis czas masuj go reką, powinno sie udać, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whats wrong?
no wlasnie jets inaczej, bo reczna robota wyglada zupelnie inaczej przez brak skory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdf
dokladnie jestesmy troche mniej wrazliwi, bo wiadomo nie majac napletka skora na zoledziu robi sie grubsza i jest mniej wrazliwa. niestety trzeba sie postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whats wrong?
cos za cos;) seks bez porownania ale oral wymaga wysilku hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna przypadłośc
a czym sie niby różni? ja zauważyłam że trzeba miec dodatkowe nawilżenie, bo jeżdzisz reka po odsłonietym żołędziu ale przecież ruchy wykonujesz identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whats wrong?
no niby ruchy identyczne ale jednak inaczej:) jak sciagasz skore to ich to bardziej podnieca i stymuluje...i dokladnie- przy obrzezanym trzeba uzyc lubrykantu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna przypadłośc
w przypadku mojego obrzezanego wystarczyła ślina, po prostu robiłam mu loda po samo gardło a potem takiego dobrze naślinionego penisa masowałam ręka. Często łapałam za samą główke i tylko ja masowałam , wtedy bardzo szybko miał wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię takich
obrzezany facet to tak jak sztuczny penis. takie samo uczucie. wolę tych normalnych. do rączki też fajniejszy normalny penis. co to za facet co jak baba potrzebuje dodatkowego smarowania. mnie obrzezany rozczarował i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna przypadłość
ja uwielbiam obrzezanych. Co moze byc fajnego w kawałku zwisajacego flaka który zasłania to co najładniejsze w penisie? Obrzezane penisy sa super i cale nie potrzebuja jakiegos innego traktowania, może troche wiecej uwagi, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotka-ignorantka
ten flak skóry zawiera połowę zakończeń nerwowych penisa, sa to specjalne zakończenia nerwowe, które występują poza napletkiem tylko na opuszkach palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcdfg
wyjasnijcie mnie bo czegoś nie rozumiem,...mówicie że seks bez porównania lepszy z obrzezanym ale przeciez jak facet jest nieobrzezany to i tak podczas seksu napletek jest zsunięty z żołędzia wiec przyjemnosc powinna byc podobna tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia M
Cześć! Temat stary jak świat. Wiadomo są członki obrzezane i nieobrzezane, co kto lubi. Z moich osobistych doświadczeń wolę obrzezane: po pierwsze są delikatniejsze, gładsze, po drugie higiena ( choć to nie powinno tak naprawdę być argumentem, bo to rzecz oczywista ), po trzecie co mnie ważne ,to czas trwania stosunku. Obrzezany członek jest mniej wrażliwy na bodźce i potrzebuje dłuższej stymulacji, żeby dojść do finału, choć to zapewne nie reguła. Ja lubię długi i mocny seks i mój obrzezany mąż mi to zapewnia, jego ruchy są zdecydowanie mocniejsze i głębsze, stosunek trwa o..30-40min. Poza tym jest idealnie gładki, bez fałdów napletka, co przy seksie oralnym jest dla mnie odlotem. Oprócz tego ma jeszcze coś, ale to może dla szczególnie zainteresowanych na priv. na pewno odpiszę. Co do Twojego pytanie: pieść członka tam, gdzie było wędzidełko. U nas to skutkuje. Jakby co pisz, pomogę. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może z tzipy
też sobie wytnij fałdy tez będzie gładka, i na pewno czystsza co to za logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67890asilka
moj tez jest obzezany , ma slicznego penisa na ktorego lubie patrzec, al e nie zgadzam sie z e jest mniej wrazliwy, piescze go tak samo jak wszesniejszych partnerow i zadnej roznicy nie widze.Nigdy z a to nie mam zapalenia ani zadnych przypadlosci..:)obrzezany mi sie bardziej poidoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnbvcdfg
Każda będzie chwalić ogonek swojego faceta, żeby nie poczuł się gorszy. To tak jak z tymi, których faceci mają 12 cm. Piszą, że rozmiar nie ma znaczenia i normalne kobiety, które mają inne zdanie niż one agresywnie wyzywają od wiader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam ten sam problem
mialam ten sam problem, moj maz jest obrzezany i na poczatku zalamywalam się bo nie potrafilam go oralnie zadowolic, ale w koncu jakoś się nauczyłam.. hehe... przede wszystkim musi być duze nawilzenie, np duzo śliny... i przekonaj twojego faceta by powiedział ci w ktorych momentach jest najprzyjemniej i postaraj się powtarzac te ruchy, te ktore najwiecej przyjemnosci mu sprawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRadaxD
Nom prawda prawda dużo śliny i mocne ssanie.Lub jeszcze technika głębokiego gardła ale z tym bardzo ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Co Wy z tą higieną obrzezanych ? . To znaczy ze obrzezani nie muszą się myc ? Napletek , wargi są po to aby nie byl odsłonięty otwór dróg plciowo -moczowych . Napletek wlasnie sluzy do higieny , ale drog plciowych. Myc sie i tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezany moze wiecej
niby jak skoro zoledzia ma caly czas na wieszku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wez przestan
mi sie wydaje że to jest bardziej higieniczne. Miałam dwóch facetów obrzezanych- zajebisty seks i przepiekne penisy. Teraz mam chłopaka, kocham go ale niezbyt mi sie podoba że ma długi napletek. Myje sie, bardzo dba o higienie ale juz np rano mu loda nie zrobie, musi sie umyc a z obrzezanymi nie ma problemu. Wydaje mi sie ze tak po kobietach które wola obrzezanych jada faceci z napletami. Ja wyrażam tylko swoja opinie, obrzezany penis jest ładniejszy, apetyczny, rozumiem że zakończenia nerwowe, sratata, ale niektórzy tak maja i żyja z tym i maja sie dobrze, wiec jakbym miała wybierac- wole obrzezanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuuuhaaaa
Pieprzysz jak dziewica ktora na oczy penisa nnie widziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że pieprzy
bo obrzezany nie musi się myć, mu jajka i pachwiny sie nie pocą czy tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia M
Hej ponownie! Widzę, że dyskusja obrała nieco inny obrót niż mi się wydaje. Higiena i mycie to podstawa u obrzezanych i nieobrzezanych panów. Wg mnie po prostu obrzezanemu jest łatwiej, bo nic nie gromadzi się pod napletkiem, żołądź jest odsłonięta i nic poza tym - bez żadnej filozofii. Całusy dla zwolenników obu opcji wyglądu członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×