Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maritta_234

Materac - pytanie

Polecane posty

Gość Maritta_234

Czy każdy materac np 140x200 będzie mi pasował do każdego łóżka o takich wymiarach? Czy trzeba dobierać konkretnie bo np różnych firm mogą się różnic i nie pasować???? Jaką wielkość lóżka polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że każdy materac będzie pasował do łóżka o tych samych wymiarach, ja kupowałam łóżko i materac gdzie indziej i wszystko pasowało. Co do wielkości łóżka to zależy, czy ma być na 2 osoby, jesli ma być 2 to proponuję tak od 160 wzwyż, 140 jak dla mnie na 2 osoby to jednak trochę za mała przestrzeń, tym bardziej, jak ktoś lubi się rozwalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritta_234
Dirty- dzięki za odp. :) Mam niestety wąską sypialnię (2,5m) i dlatego zastanawiam się na tą szerokością. Ale chyba jednak kupię ten 160 mimo, że zabierze trochę więcej miejsca. W końcu to sypialnia - do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Materace będą pasować. Zastanów się tylko nad szerokością, bo jednak 1,40 dla dwóch osób to mało - wiem z półtorarocznego doświadczenia ;) Teraz zamieniliśmy łóżko i mamy materac 180x200, do tego kołdra 220x200 i jest rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsnckj
My mamy 140 na 200 bo mała sypialnia, ale nie narzekamy. Wcale nie jest ciasno, moze dlatego, że nie jestesmy grubasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariia344
Materac musi pasować do łóżka o danych wymiarach i na odwrót. Jeżeli nie będzie pasował to zgłoś to do sklepu, bo jest to wtedy wada fabryczna materaca. Jeśli natomiast chodzi o wybór materaca do spania to ja zainwestowałam w taki: http://materace-dla-ciebie.pl/sklep-internetowy/rodzaj_materaca/materac_pocket_memory_z_kokosem_hypnos.html Musze przyznać, że jest bardzo wygodny i świetnie się na nim śpi. Ponadto masz na niego 10 letnią gwarancję, więc warto w niego zainwestować, bo będziesz miała pewność, że starczy Ci on na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnbuf
Każdy będzie pasował oprócz dobrania odpowiedniego rozmiaru najważniejszy jest rodzaj materaca. Najwygodniejsze są lateksowe oraz piankowe. Szeroki wybór znajdziesz tutaj: http://lozka-materace.pl/pl/c/Materace-Piankowe/9 a w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości uzyskasz u nich fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bardzo dobre materace produkuje firma Hilding: http://www.klinikasnu.pl/9_hilding W ostatnim czasie zakupiłam sobie jeden z materaców do swojej sypialni za namową koleżanki i jestem bardzo zadowolona. Jest wygodny, średnio twardy, bardzo dobrze mi się na nim śpi. Jeżeli masz problem z wyborem materaca polecam zadzwonić do tej kliniki snu. Znają się na rzeczy i doradzą Ci co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×