Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aparat kompaktowy

jaki aparat kompaktowy cyfrowy do 500zł?

Polecane posty

Gość aparat kompaktowy

j/w to ma być prezent aparat ma być mały, używany będzie raczej rzadko, głównie na imprezach rodzinnych, czasem do zrobienia zdjecia wnukom, musi byc prosty w obsłudze i co ważne musi robić ładne zdjęcia i mieć możliwość nakręcenia krótkiego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat kompaktowy
podnoszę i proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat kompaktowy
bardzo dziękuję za odpowiedź a czy wywoływałaś już zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat kompaktowy
może ktoś jeszcze poleci jakiś aparacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czego szukasz. ja dorzuciłabym jeszcze stówę i zainwestowała w fujifilm s2950hd - specyfikację obadaj sobie w magicznejplanecie. malutkie kompakty, poza tym plusem, że mieszczą się do torebki, to neistety dla mnie są kompletnie niewygodne, dlatego lepiej kupić coś większego, co będzie lepiej leżeć w dłoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkowy_34
warto sobie zajrzeć tutaj: http://negatywhd.pl/aparaty/ i sprawdzić modele kompaktowe, oni tam mają wiele sprzętu dla przeciętnego kowalskiego opisanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie musi być to bardzo drogi sprzęt o chorych wymaganiach - dobrze. Wtedy uda się nie wydać wszystkich oszczędności na taki prezent. Koniecznie musisz zajrzeć na stronkę internetową sklepu z elektroniką wasserman.pl Wybór mają pokaźny, a ceny oferowane przez nich należą do niskich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi juz sie zupelnie znudzily takie zwykle aparaty. Ja zaczelam sie teraz fascynowac zdjeciami panoramicznymi i kupilam nawet w http://panoramichead-shop.com/ odpowiedni sprzet - glowica panoramiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkool
No ja cię nie chce martwić, ale za tyle to raczej aparatu nie kupisz.... tzn. możesz sprawdzić np. na e-oko.pl oferty używanych aparatów ale wydaje mi się, że za "dobry" aparat trzeba zapłacić znacznie więcej niż 500zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie poleciłabym Ci ten model aparatu https://www.al.to/p/393611-aparat-natychmiastowy-fujifilm-instax-mini-9-niebieski-wklad-10pk-pokrowiec.html jest mały i poręczny, tani a przy tym natychmiastowy. Z ciekawych opcji jest to że posiada wbudowane lusterko do „selfie”, nakładkę do macro, wbudowany flesz oraz łatwo ustawia się naświetlenie. Do tego z zestawie mamy pokrowiec i wkłady na zdjęcia. Zdjęcia wychodzą naprawdę fajne a aparat super nadaje się właśnie na imprezy czy spotkania rodzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×