Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _djd1987

Zespół na wesele. LUBUSKIE i okolice. Pomocy

Polecane posty

Gość _djd1987

Witam Was serdecznie, jestesmy w trakcie przygotowan naszego wesela. Moze znacie jakis fajny zespol w rozsadnej cenie, ktory fajnie poprowadzi nasze wesele? Zastaanwiamy się nad zespolem koktajl z Zielonej Góry. Mają sporo pozytywnych opinii i rozsądną cenę. Myślimy też nad zespołem Orange ze Śmigla. Jednak zadne z nas nie bawiło się na weselu, na którym grał którys z w.w. zespołów. Doradźcie coś.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Zespół Muzyczny K4, grali u mojej siostry ciotecznej na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Odznacza ich przede wszystkim profesjonalne brzmienie oraz wyjątkowo kulturalne prowadzenie wesela! Organizują dużo pomysłowych zabaw oraz grają bardzo różnorodną muzykę także każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-K4.html Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppparaa
Potwierdzam byliśmy na zabawie sylwestrowej 2013/14 gdzie grali. Super to za mało.... Jak najbardziej polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na terenie całego kraju działa 3 osobowa ekipa afroband z mysłowic, super graja, wykony ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę sprawdzić sobie Duo Hit Plus. Co prawda nie słyszałam ich na weselu tylko na imprezie masowej grali, ale przypadli mi do gustu, a co najważniejsze świetnie się bawiłam i potańcowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy afroband dojedzie do lubuskiego dojedzie, bo wiem że oni są ze śląska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś wspomniał wcześniej też polecam Duo Hit Plus. Pełen komplet weselny - muzyka, zabawy, prowadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół z Kargowa, dobrze mi sie kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz na myśli Duo Hit to tak, oni są z Kargowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola
AfroBand jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Zespół CZADERSI!! Naprawdę warto jest ich mieć na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×