Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

kobiety same sie prosza o kurwiarza i damskiego boksera

Polecane posty

wiekszosc kobiet wybiera partnerow kierujac sie doswiadczeniem seksualnym facetow i takich co duzo imprezuja to sa kryteria wiekszosci polek i wogole kobiet a potem sie martwja i placza bo boja sie o zdrade albo juz zostaly zdradzone i wyplakuja sie na forum jak to one zostaly potraktowane i jak im zle a prawiczkow i tych spokojnych olewaja i wysmiewaja bo po co jej taki kobiety albo spokojny i mniej imprezowy i doswiadczony seksualnie facet albo macho ktory tylko by imprezowal i byl do tego seks maszyna jedno z dwoch bo nie ma idealow pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia345
widać, że wypowiada się facet. wy nie wiecie nic o kobietach, my nie kierujemy się tym że on już jest doświadczony itp. tylko kierujemy się uczuciem, a to nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powinny sie prosic
o niskiego, bezrobotnego, brzydkiego, bezzębnego i palącego fajki prawiczka na rencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie grzeszysz ty
zbyt wysoka inteligencja ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie tylko ze
do Soni -> tylko, że coś wywołuje to uczucie którym się kierujesz, a są to pierwotne instynkty czyli seksualność, pozycja mężczyzny, majętność, obrotność itd. Nie neguję tego tylko wyjaśniam mechanizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś tam korelacja pewnie jest, ale ja stawiam na to, że tacy doświadczeni po prostu umieją uwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie do końca tak. Kobiety rzeczywiście czują pociąg do takiego faceta, ale mogą nie wiedzieć, że miał wiele kobiet, czy imprezowicz. Jak jest przystojny, dobrze ubrany, pewny siebie, umie rozmawiać, to czują fdo niego miętę. A że taki facet to często kurwiarz to inna sprawa. Są pewnie wyjątki, że facet o takich cechach potrafi być wierny i czekać na miłość, a nie ruchać kto się nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooser - ale widzisz wiekszosc kobiet na kafe raczej by sie z prawiczkiem z kafe nie umowila dlaczego ? bo zapewne taki jak my nie imprezuje i nie jest doswiadczony seksualnie a czlowiek nie powinien sie kierowac takimi doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie grzeszysz ty
looser dobrze napisal a ty bleble nie lecz swoich kompleksow zwalaniem winy na upodoania kobiet niesttey 90% chce miec faceta a nie pierdole twojego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie tylko ze
Hehe a kobiety często żyją tą ułudną nadzieją, że trafi im się taki jak wyżej wspomniany, czekający na miłość :P Szkoda, że takich jest niewielki odsetek. A poza tym ja tam nie widzę nic złego poruchać sobie dużo i często, a jak się trafi na kogoś wartościowego to siąść na dupie :) Tylko kobiety tego nie wiedzą, najczęściej jednak każdy facet od samego początku zdaje sobie sprawę z jakim materiałem ma do czynienia, czy będzie coś z tego więcej czy tylko ruchanko. Ja przynajmniej tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ble Ble - nie nie, Looooser ma 100% rację. Nie chodzi o to, że nie imprezujesz czy nie masz żadnych doświadczeń. Przecież tego nie da się określić od razu - po prostu ktoś kto ma, ekhm, bogate życie socjalne i chodzi do klubów umie oczarować kobietę. Wie co mówić i jak mówić, jest pewny siebie, wygadany, często zadbany i umiejący się ubrać. Wierz mi, większość kobiet chciałaby takiego, tylko bez jego ciągłych flirtów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"looooser - ale widzisz wiekszosc kobiet na kafe raczej by sie z prawiczkiem z kafe nie umowila dlaczego ? bo zapewne taki jak my nie imprezuje i nie jest doswiadczony seksualnie a czlowiek nie powinien sie kierowac takimi doswiadczeniami" Jak tak opisujesz siebie, to dlaczego się dziwisz, że by się z Tobą nie umówiły? 95% kobiet chce mieć atrakcyjnego i pewnego siebie faceta, a Ty się opisujesz jako jego przeciwieństwo. Ale są nawet takie, które się Tobą interesowały. Są wyjątki kobiet, które lubią nieśmiałych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ja nie mowie o wszystkich kobietach przeciez nie wszystkie takie sa wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie grzeszysz ty
piszesz o kobietach ogolnie chcac usprawidliwic swoje braki kobieta nie patrzy na to czy facet imprezuje, nie zna tez jego doswiadczen seksulanych natomiast z pewnoscia wiekszosc woli facetow ktorzy potrafia sie bawic i fajnie spedzac czas-co nie oznacza to od razu co tygodniowego zachlewania mordy itd wiekszosc tez nie zaklada raczej ze facet po 20 jest prawiczkiem facet ma podniecac kobiete i miec to cos-nie zastanawiamy sie nad jego zyciem seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tu nie o sobie tylko innych facetach ja to zupelnie inna bajka mna sie nie interesuja z innych powodow niz tu wypisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble to serio musi miec
cos z glowa gorzej niz cream 30 lat na karku bez szkoly bez pracy z marna renta plus kieski wyglad. I wielce zdziwiony dlaczego laski na niego nie leca czy taki ktos jest zdrowy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci napisałem, że tu nie ma nic dziwnego. Ten który pociąga, to pociąga najczęściej większą liczbę kobiet, który ma cechy, jakie się podobają kobietom. No i najcześciej korzysta, że ma powodzenie i ma wiele kobiet. Mało jest takich, którzy w tej sytuacji są porządni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co cie obchodza
inni faceci martw sie soba. Mam to gdzies ze moj kumpel co weekend dyma inna z kolei ja w zyciu nie trzymalem dziewczyny za reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×