Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutasek27071995

WALENTYNKI!!

Polecane posty

Gość smutasek27071995

Ludzie ! Potrzebuje pomocy! Wiem że temat dość znany ale w związku z nim mam ogromny problem. Mam chlopaka 20lat, ja 16. Od niedawna nasz związek zaczął sie na poważnie rozkręcać. Niedługo walentynki. Rozmawialiśmy na ten temat i w dialogu zażartował że wleci do mnie na kawe z jakimś chebziem :D Wiadomo że dał mi do zrozumienia że przyjdzie z jakimiś kwiatamii czy coś. Tylko powiedzcie jak mi sie wypada zachować? Powinnam mu coś kupić? Jakiś prezent? Jaki? A może wystarczy jak postawie kawe i upieke coś dobrego? Co myślicie? HELP!! Kompletnie nie wiem co wypada, a co nie i co zrobić!!! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek27071995
tak myslisz? Nie chce żeby wyszlo jakoś głupio że on wyjedzie mi z jakimiś prezentami a ja bez niczego ;/ ale nie chce też przesadzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkocz nie zalogowany
buuaahahahahaha "ZWIĄZEK" masz dzicinko 16 lat i o jakim ty zwiąsku piszesz ? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wspomnial o kwiatach, a nie o prezentach. Nie przejmuj sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek27071995
oj bez przesady. 16 lat to nie tak mało. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek27071995
troche sie tym jaram bo jestem po raz pierwszy w takiej sytucji i nie wiem jak powinnam sie zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
pokażesz mu swoje mocno nieletnie cycki i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie, ze kase daja Ci rodzice, on moze juz zarabiac. Nie musisz kupowac mu wymyslnych prezentow. Powinien docenic cos wlasnorecznie zrobionego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkocz nie zalogowany
zrób mu laurkę albo OzP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek27071995
no dokładnie jest tak jak mówisz. Jestem w pierwszej klasie liceum, on juz pracuje. Czyli mowicie ze jakies ciacha i kawa starcza? Czy coś jeszcze? Jakieś propozycje ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warkocz nie zalogowany zrób mu laurkę albo OzP na co ty dziecko namawiasz?😭 zepsuta kobieto :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
ozp dobry w każdej sytuacji, tylko potem będzie pewnie temat o tym, co zrobić, bo mnie puknął, mam balona a on uciekł z szelestem dresów w sinej dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek27071995
dajcie juz spokoj z tym dzieckiem -.- kazdy z was mial 16lat i nie wierze ze siedział w kapciach przed tv i ogladał muminki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku chcem ciem uswiadomic ze po OzP sie dzieci nie rodzą 😴 nawet cnotliwa zostanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynek w tym roku nie bedzie chcesz dowod??? 14-02-12=0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
od ozp do zalania formy bliska droga Vee ale skoro autorka jest taka dorosła i na dodatek ma ustabilizowanego finansowo partnera, to niech się rypie, stać ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorku potrzeba nam duuuzo dzieci :classic_cool: Tuskowi się Zus spod nóg usuwa w przepaść bezduszną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkracz nogi
najlepszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza01
16 lat to wcale nie mało :) ja mam 19, a z moim narzeczonym jestem od mojego 15 roku życia! :P On ma 22 lata :) Nie wiem co Ci poradzić kochana- ja mojemu szykuję taki mega prezent ale na nasz 4 letni staż to taki w sam raz :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
a potem kolejne dzieci będą pod gruzem lądować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorek :classic_cool: znam starsze zwyrodniałe matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza01 16 lat to wcale nie mało ja mam 19, a z moim narzeczonym jestem od mojego 15 roku życia! On ma 22 lata Nie wiem co Ci poradzić kochana- ja mojemu szykuję taki mega prezent ale na nasz 4 letni staż to taki w sam raz Pozdrawiam. a po roku małżeństwa bedzie rozwód :classic_cool: znam takich na pęczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza01
v34 Rozwód może być równie dobrze z tym jak z innym, to miłe że życzysz mi tak "dobrze" :) Nie sądzisz że gdybyśmy mieli się rozstać, zrobilibyśmy to już dawno? W końcu nie tak łatwo być ze sobą od tak głupiego, mimo wszystko, wieku. Poza tym mieszkaliśmy już razem, wiadomo że się kłócimy, ale kochamy się mimo wszystko zbyt mocno :) Poza tym- ja również znam na pęczki pary które się rozwodzą IIIII CO Z TEGO? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek27071995
Popieram Cie Pierwsza!! Chyba w związku o to chodzi żeby najpierw dobrze sie poznać a potem działać coś dalej? Czy dla Was wszystkich od razu musi być tak że związek = sex? Mało wiecie o życiu. I o miłości przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek27071995
wielce dorośli. -.- pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza01
Tu już nawet nie chodzi o sex, ale denerwuje mnie to że ludzie myślą że związek przetrwa jeśli się z kimś ożeni do dwóch lat po poznaniu się, czy jakoś tak- a dla długoletnich związków młodych par nie ma szans. Bo taka teoria to totalna bzdura, zwłaszcza w tych czasach, kiedy małżeństwo nie jest szanowane, a związki są tak kruche, narażone na tysiące niebezpieczeństw. To już nie są czasy naszych dziadków/pradziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×