Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość felcia13

poważna sprawa grafiku w rossmannie

Polecane posty

Gość felcia13

Ludzie wypowiedzcie się!!! Chciałabym się dowiedzieć czy na każdym sklepie w krakowie tak jest, że grafik drukowany jest ostatniego dnia miesiąca i tylko na 1 tydzień? Ponoć na spotkaniu kierowników było powiedziane iż mogą przekazać swoim pracownikom: "grafik będzie z tyg na tydzień i jak wam nie pasuje możecie się zwolnić".Nie wiem czy to prawda czy "wciskanie znów kitu". Wszystko było by ok gdyby on faktycznie był choć na tydzień, bo na naszym sklepie wygląda to tak że zmienia się z dnia na dzień i jeszcze musisz siedzieć przy tel czy ktoś do ciebie nie zadzwoni że jednak jeszcze była zmiana. A jak nie odbierzesz to masz zrypę za to.Poza tym układanie grafiku skupia się nie na tym aby jedna czy druga się nie przepracowała tylko żeby Pani A z Panią B czasem nie pracowała. I wygląda tak że jeden tydzień np. pracujesz po 5 godzin a następny rypiesz po 12, w kolejnym znów masz 4 dni wolnego i znów rypiesz 12... Chore... Poza tym przy takich ciągłych zmianach nie da się nic zaplanować, nawet umówić się do lekarza bo tylko się zmienia i zmienia i nikt Cię nie pyta czy dasz radę. Ale kierownikowi gdyby coś nie pasowało i miał zaplanowane coś to by sobie nie zmienił. Ale my też jesteśmy ludźmi i mamy swoje sprawy i rodziny. Każdy sę tylko wkurza a rezygnuje ze swoich planów bo boi się odezwać ale tak nie może być. Co innego gdyby grafik był zaplanowany i komuś coś wypadło więc normalne że się zmieni. Ale jeśli nic się nie dzieje i codziennie się tak po prostu zmienia to jak można tak żyć? Chyba kierownik ma takie hobby bo co przychodzi to przed grafikiem siada. A my na godz przed pójściem do domu dostajemy wiadomość "zostajesz do końca,przykro mi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samatha
najgorsze jest to że jak odmówisz to kierownik może dać Ci do podpisania oświadczenie że odmówiłaś zostania w pracy co może się źle skończyć bo w ten sposób działasz na niekorzyść pracodawcy. grafiki to co miesięczny koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4g44
Aby firma prężnie się rozwijała, warto zainwestować w jej promocję. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie usług z zakresu reklamy Lublin. Jest to sposób na poprawę pozycji firmy. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsfsf
Aby firma prężnie się rozrastała, warto zainwestować w jej promowanie. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie propozycji z zakresu reklamy Lublin. Może być to sposób polepszenia pozycji firmy. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×