Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrin black

Gdzie zrobić przegląd auta w Poznaniu?

Polecane posty

Gość katrin black

Mam do zrobienia przegląd auta. To mój pierwszy samochód i nie bardzo wiem, gdzie najlepiej się wybrać. Panowie i Panie, pomóżcie, bo nie chcę dać się naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ul.omańkowska
podolany boczna od obornickiej 120zł jak masz cos zepsute nie cofa tylko mówi co trzeba zrtobic polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkoszka
Nie polecałabym Ci na początek jakiegoś małego, garażowego mechaniola, bo wyczuje od razu Twoje zagubienie i porzadnie Cię naciągnie. Myśle, że powinnaś pojechać najpierw do ASO twojej marki. Czym jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin black
Mam volvo i jestem z tego mega dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełny przegląd auta w Poznaniu zawszę wykonuję u http://foltyn.pl/ bardzo fajny i dobrze zorganizowany serwis samochodowy. Chętnie tam przyjeżdżam w razie powstałej usterki. Panowie znają się na swojej pracy jako mechanicy samochodowi i to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foltyn?no way! Odradzam stanowczo,bylam tam w celu diagnozy problemu z autem,powiedziano ze to rozrusznik a alternator jest ok. Chciałam zregenerować stary bo auto wiekowe ale panowie "przypadkiem i niechcący" oddali go juz do utylizacji...auto odebrałam i ledwo dojechalam do Warszawy bo okazało sie ze alternator padl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Luboniu na ulicy Armii Poznań jest jeden z serwisów Euromaster, korzystałam z ich usług i wszystko okey, znają się na rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do Lubonia, jest tam naprawdę dobry warsztat Niedźwiedź Lock (http://serwis.niedzwiedz-lock.pl/), ceny są moim zdaniem niskie w stosunku do jakości usług, więc zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nie jedno auto miałem ani nie jeden przegląd wykonywałem i nigdy tez nie zawiodłem się na warsztacie Niedźwiedź Lock konkretnie mieści się w Luboniu na ulicy powstańców wielkopolskich 4 dokładny link do strony jakby ktos szukał - http://serwis.niedzwiedz-lock.pl/oferta/mechanika-samochodowa/. Szczerze polecam bo znaja się fachu chłopaki . krotki czas oczekiwania ceny tez w miare przystępne wiec lepiej mysle zaufac profesjonalista niż jakimś ‘’ partaczą ‘’ . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z częstochowie robię w speed car - mają sieć stacji diagnostycznych ale z tego co kojarzę to chyba w Poznaniu ich nie ma. najlepiej popytać znajomych gdzie jeżdzą i sprawdzić ich - u mnie akurat speed car jest sprawdzony i tak szybko ich nie zamienię na inną stację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zawsze jeżdżę tam na przegląd, dla mnie super plusem tam jest to że zawsze otrzymuję od nich prezenty. Wiadomo, że każdy lubi coś dostawać za darmo :D oczywiście poza prezentami robią fachowy przegląd, także ja polecam tez Speed Care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście w speed car. Jak sama nazwa wskazuje - jest szybko i konkretnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebin65
Ja przeglądy robię w Auto Centrum Baranowski. 20 punktowy przegląd wykonują w cenie 50 zł. Wszystkie najważniejsze elementy są sprawdzane i co najważniejsze przez wcześniejsze umówienie się na serwis od razu zajmują się naszym samochodem. W Poznaniu jeden z najlepszych warsztatów według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukwat
Mi się wydaje, ze najlepiej i najwygodniej to w aso, jak ze swoim fordem do nich podjechałem to zrobili mi kompletny za 270 zeta, nie uwazam aby to było drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat28
Za taką sumę to faktycznie tanio, nie wiedziałem, ze serwis autoryzowany forda ma takie ceny. Podjadę tam, akurat kończy mi się to zrobię ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tousio99
Ja polecam Auto Centrum Baranowski szczególnie aut przed zakupem, byłem u nich już 3 krotnie i zawsze jak coś jest znajda tą usterkę. Dobra robota w szybkim czasie i też nie dużej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×