Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asika332

holandia praca przy tulipanach..

Polecane posty

Gość asika332

byl ktos moze? amm propozycje za 8e n a reke i ok 200e mieszkanie, byl ktos? ciezko jest ja zmiasta fizycznie nie pracowalam.. boje sie ze nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
moji znajomi byli , ciezko ale dobra kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zordonowka
nie bierz mniej niz 8 euro, za nadgodziny 125% po 40 godz, powyzej 150%, 150% za niedziele i 200% za swieta. inaczej nie zgadzaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zordonowka
oprocz tego pilnuj czy bedziesz dostawac tzw salarisy, i pilnuj tam vakantiegeld i vakantiedag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zordonowka
poza tym przy akurat tulipanach nie jest ciezko, ludzie narzekaja raczej na ogorki, papryke, bo trzeba sie zchylac, przy kwiatkach raczej sie stoi i sortuje, pakuje wiec nie jest ciezko, da sie zniesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie ubezpieczenia, bo co niektorzy lubia sobie odciągac co miesiac za ubezp ale nie wydawac karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
j ato balabym sie co za towarzystwo tam spotkam, nazych rodakow bo to zbieranica z calej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6alllilejla
kiedy zaczyna sie sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6789067
czy dostal ktos oferte juz?do mnie dzwoniliz jedej firmy ale boje sie bo w necie ostro o nich pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej agencji jedziecie?? szukam podobnego zajęcia i będę wdzięczna za namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

poza tym przy akurat tulipanach nie jest ciezko, ludzie narzekaja raczej na ogorki, papryke, bo trzeba sie zchylac, przy kwiatkach raczej sie stoi i sortuje, pakuje wiec nie jest ciezko, da sie zniesc:)

Ja,jak byłam w Holandii,to robiłam przy sortowaniu papryki na taśmie(tu trzeba szybko,wzrokowo wyłapywac,bez rękawiczek się nie obejdzie,bo zgnilizna też leci albo popękane).Co do kwiatów...Byłam na różach...bukiety układało się na bandzie,ale zimno w ręce,bo to mokre,woda dostawała się pod rękawiczki,bluza na brzuchu też gnój i kolce pod skórą,to bolesne,długo się goiły takie ranki...Byłam też na ogórkach,szklarnia-to akurat nie dla mnie,za duszno,zle znoszę taki klimat...

Najlepiej mi się pracowało w Anglii przy produkcji opakowań aluminiowych.Jedynie stopy bolały od tych trepów ciężkich(jak ja ich nienawidzę)...A tak stałam przy maszynie i szybko układałam i pakowałam  różne formy...

 

Nigdzie nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×