Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eskimoska

niech mnie ktoś przytuli!

Polecane posty

Gość eskimmos
Ja cię mogę jedynie wyruchać, jak byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokąd zmierza moje życie.... wszyscy mają jakiś zarys tego co będzie w przyszłosci, a przede mną ciągle niewiadoma.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eskimoska - nie tylko ty tak masz ja tez moje zycie to jedna wielka niewiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) mam taki jeden element życia, na punkcie którego jestem bardzo przewrażliwiona... uzależniłam poczucie własnej wartości od tego elementu i za każdym razem, gdy ktoś go dotknie, dopada mnie taki smutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem przewrazliwiony na pewnym punkcie i jak ktos go dotknie tak jak ciebie to z dobrego chumoru zmienia sie na fatalny i reszte dnia mam spaprany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ludzie pol zycia dokuczali doszlo do tego ze musialem zaczac sie leczyc ale teraz akurat jest wmiare dobrze i jakos sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że ludzie nie tyle mi dokuczają, co ja strasznie wyolbrzymiam pewne ich zachowania... i zaczynam ich usprawiedliwiać, że przecież nie mieli tego na myśli, a humor spaprany i tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie chyba koncze nie wiem czy kogos masz ale zycze ci milych walentynek duze serducho dla ciebie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za serducho :) dzisiaj już mi lepiej jednak można spotkać miłych ludzi na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×