Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pretty_Girl_Kate

Ukryta prawda - TVN

Polecane posty

Gość Pretty_Girl_Kate

gOgladaliście, jak wrażenia ? ;D Coś na styl polsatowego Dlaczego Ja? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaczka ;-*
Ja tez wole Trudne sprawy :) Moze dlatego ze pseudo-aktorzy sa zabawniejsi :D Np Dariusz przesladowca heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh Dariusz jest
najlepszy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjjjjsjjsjss
to na tvn jest lepsze bo dobrzy aktorzy ale Dariusz faktycznie byl extra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Kolejna TVNowska bieda. Dziś widziałam powtórkę, tragedia. Takie wszystko udawane, na siłę. Nie będę oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaak ja tez lubie
Dariusza :). teraz jest w pamietnikach tez :). ja sie w sumie zastanawiam dlaczego polsat zrobil trudne sprawy i dlaczego ja? przeciez to praktycznie jedno i to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaczka ;-*
Dla zwiekszenia ogladalnosci na Polsacie ;DD heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy powaznie ogladacie takie
programy?????? przeciez to jest jakas masakra, myslalam ze nikt tego nie oglada, po co takie rzeczy wymyslalaja w ogole, same klotnie, wrzaski, komu sie takie cos moze podobac? ludzie zamiast szczescia i radosci wola ogladac rozpacz, zdrady i klamstwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajeeeeeeek
Jak tak patrzę na te seriale typu "Trudne sprawy" to mam czasem ochotę mieć takie problemy jak oni. Wszystko oderwane od rzeczywistości, jakieś bzdetne sprawy zazwyczaj, na dodatek zawsze kończące sie hepi endem, haaa! mąż z żoną się schodzą, albo oboje układają sobie życie na nowo i są cali szczęśliwi dogadani, dzieci sie nagle uspokajają i są już grzeczniutkie, problemy finansowe rozwiązują sie same (no przepraszam, czasem ze dwa razy pójdą do urzędu) robota zawsze jest, problemy dzieci w szkołach same sie minimalizują, rozprawy sądowe zawsze na korzyść głównego bohatera. No żyć nie umierać. Nie jeden chciałby miec tak cudowne problemy egzystencjalne, jak słynni bohaterowie tych serialików. Poza tym na ich tle przeciętny człowiek z odrobiną rozsądku wygląda na geniusza, podczas gdy oni główkują się nad "poważnymi" rzeczami. Moze to tak działa - na podwyższenie samooceny ludzi i dlatego to oglądają. Ja kiedyś miałam wolne to obejrzałam kilka odcinków i dziękuję bardzo. Nuuudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialam tylko urywki
podczas reklam na moim kanale i to jest totalna zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to czasem oglądam z
nudó,gdy akurat jestem w domu i nie mam ochoty na ambitniejszą rorywkę,nie oglądam tego od początku do końca.Wystarczy,że obejrzy się jedną lub dwie sceny i wie się o co chodzi.A ogladam to,żeby się pośmiać:D Z "gry aktorskiej" bohaterów,z ich "problemów":P Poza tym kilka osób z mojego miasta grało w epizodach tych seriali;)hehehe,fajnie było zobaczyć swojego znajomego w tych programach:DOni tam biorą prawie każdego i można sobie zarobić np.na dobry wyjazd do spa na weekend.Podobno płacą nawet 1000 zł za kilka marnych scenek;)Dla licealistów w sam ra, aby dorobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x xx x xxx
akurat tutaj gra aktorka jest calkiem ok, nie to co na POlsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha zaciekawiłam
sie czy Dariusz to ten typ z wanny, bueheheh jest sławny nie ma co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha zaciekawiłam
a ja to czasem oglądam - te 1000 zlotych za odcinek to mozesz wsadzic w mech i paprocie, oni dostaja jakies 200 zł, tak samo jak w annie m. wesolowskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pretty_Girl_Kate
Dariusz wystapil tez u Baśki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matwio
dużo osób ogląda - większość z nudów niż z zainteresowania a potem to już przyzwyczajenie ... a wszystko to bzdura wobec wieczności - bo to co naprawdę jest ważne i tak jest w nas... zastanawiamy się nad życiem i nad śmiercią czasem nad jaj datą http://smierc.org ale to zawsze ktoś nam podsyła takie głupie pomysły... ciekawe czemu ! Ciekawe po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3xD
ale przesadzili dzisiaj :D. ze niby przytyla 15 kg w ciazy i co? nic nie zeszlo? :D poza tym nie wierze, ze moglaby miec figure modelki majac 15 kg mniej. musialaby zrzucic chyba 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przedszkole z tym Shrekie
m??? Buhaaaaahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WIERZE... po prostu nie wierze,ze ludzie celowo zanizaja swoja inteligencje i daja sie oglupiac tego typu"programami",gdzie lektorka moduluje glosem niczym przezywajaca ekstaze:"Mariola jest juz gotowa na test wiedzy" .Zastanawiam sie tez,kto pisze teksty do tego czegos-bo problem ze skladnia í sensem wypowiedzi niczym u 6latka:"trwalo to KROTKA CHWILE"(chwila sama w sobie oznacza cos krotkiego...to tak jak powiedziec:"niebieska niebieskosc nieba"). Takie twory powinny byc zdjete z. anteny;No chyba,ze fajne jest odmozdzone spoleczenstwo niczym w USA gdzie"glebia"sit-comow jest plytsza od lyzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jestem studentką psychologii i w ramach pracy magisterskiej przeprowadzam badanie dotyczące lokowania produktów w serialach. Będę wdzięczna jeśli poświęcicie 10 minut swojego czasu na wypełnienie ankiety, pomagając mi w ten sposób napisać pracę. http://www.ankietka.pl/ankieta/157712/badanie-2.html Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×