Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość where? give me the link

wilkołaki są fajniejsze niż wampiry

Polecane posty

Gość dziewczyna swarożyca
to nie odpwoiedź. podaj konkretny wymiar. jest ich 9 - podpowiem Ci. Teraz powiedz, z ktorego pochodzą wampiry to zobaczymy czy kłamiesz czy nie. widze, że o wymiarach tez gówno wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad ty mozesz wiedziec, co on zrobi. Ja wiem, ze wroci. Musi. Bede tym zyla. Jestem dla niego coraz bardziej idealna, to musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma 9 wymiarow. Naprawde nie chce mi sie dyskutowac z kims, kto posiada wiedze jedynie z ksiazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociałke
Ale ten wampir to taki latający?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swarożyca
oj dziewczyno jesteś zwykłą pozerką :D żal mi ciebie marna istoto, bardzo mi ciebie żal i twojego chorego umysłu. Nawet nie potrafisz dobrze uargumentować swoich halucynacji. skąd wiesz, że mam wiedzę tylko z książek? jakbyś naprawdę się interesowała tymi zjawiskami to byś wiedziała co nieco, a ty nawet nie chcesz podjąć dysksuji ,żałosne. jak sie wymysla bajki trzeba je dopracować w każdym szczególe moja droga. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wunia sunia
przecież istnienie wymiarów potwierdził nawet Einstein!!! Noxelia kłamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzka wiedza... smieszne. W wakacje wyjezdzam do Katowic, do mojej mentorki. Mojej umilowanej... i jej "brata" - meza. Musze wygladac idealnie i tylko to sie liczy na ten moment... Dzis nie zjem NIC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Einstein taki madry, a lezy i gnije. Wlasciwie to juz zgnil. I tyle z tej jego madrosci pozostalo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudello de provocca
Noxelia w nocy łapie nietoperze i trzyma je w klatkach. Potem każdego całuje w nadzieji, że zmieni się w wampira :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swarożyca
też będziesz gnić, wystarczy, że potrąci cie ludzki samochód albo zachorujesz na ludzką chorobę i jesteś trup :) zimny, rozkłądający się trup. wtedy masz szansę zostać wampirem hahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudello de provocca
całujesz je z języczkiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście z języczkiem :P Jestem ponad chorobami... Zabic mnie juz tez próbowano, została tylko całkiem urocza blizna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swarożyca
blizna, kolejny dowód na to, że wampirem nie jesteś. Czy naprawdę nie widzisz, że każdy cie tu przejrzał i tylko się pogrążasz? jesteś tak konsekwntna w swoim debiliźmie, że wiem czy mam płakać czy sie śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała???????????????????//
noxelia jakie masz stosunki z ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Wampirem obecnie uwięzionym w ciele człowieka. Nie chce mi się po raz wtóry powtarzać tej samej historii, mojej historii. Wkrótce zaproszę na mojego bloga, kiedy dodam filmiki. Wtedy wiele się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudello de provocca
ale żaden sie w wampira nie zmieni. Przykre to jest, jesteś jak dziecko czekające na świętego mikołaja. Ubolewam na d Twym losem, Aniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, w swojej postaci nie maja blizn i nie posiadam również :) Z nietoperzami był to żart. Kiedy opuszczę ciało ludzkie, powróce do powłoki właściwej, wampirycznej. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swarożyca
Jestem Wampirem obecnie uwięzionym w ciele człowieka hahahahhaahhahahahahahahahahahahahahaha o kurwa, prawie oplułam monitor kawą :D:D:D nie no, rozbawiłaś mnie totalnie :D:D:D toż to jakiś mieszaniec wampiroduch :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swarożyca
ja pierdolę, to ten cały Albert tak ja lał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swarożyca
aż mnie zatkało. Cóż za mistyczny, poobijany wampajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×