Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leya76

Chciałabym zmienić pracę...

Polecane posty

Gość leya76

Chciałabym zmienić pracę, żeby więcej czasu poświęcać dziecku. Jestem z Łodzi i pracuję na dwie zmiany a wolałabym na jedną. Czekam na propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabellkka
A ty musisz na wszystkich topikach się udzielać i wpisywać chamskie komentarze????? Weź się puknij w ten głupi łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabellkka
Nie zabronię bo to wolny kraj, ale kultury wypadałoby mieć trochę. Ludzie naprawdę mają różne problemy i oczekują porad a nie beznadziejnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabellkka
A co cię obchodzi gdzie i jak ludzie szukaja pracy??? każdy sposób jest dobry..Jeśli tylko przynosi zamierzony efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że kultury brak, to do tego ignorantka..... przepraszam - dyslektyczka pewnie... "tępakiem" się pisze tępa strzało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fakt - jakie moga byc
propozycje, kiedy nie wiadomo, jaki zawód czy wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do zielonożółte było :) a do autorki.... niestety moja droga, w Łodzi pracy nie ma.... pisanie "czekam na propozycje" zapewni Ci jedynie takie lotne prace jak zaoferowała zielonożółte..... Nie czekaj, tylko napisz dobre CV i ślij, ślij, ślij.... Kim jesteś z zawodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higduyasfgudf
no tak faktycznie nie napisałam szczegółów. Jestem z Łodzi a pracuję w dużej firmie\fabryce w strykowie w dziale jakości dużo czasu zajmują mi dojazdy no i te dwie zmiany.... pozatym to lubię swoją pracę i nie chciałabym jej zmieniać ale są rzeczy ważne i ważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm nie przesadzaj, że dojazdy do Strykowa Cię męczą.... Ja akurat również pracuję w Strykowie, co prawda w zupełnie innej branży, ale szybciej dostaniesz się w godzinach szczytu z Łodzi do Strykowa niż z widzewa na retkinię :O Także wybacz, ten argument jest nieważny... A próbowałaś szukać pracy w fabrykach w Łodzi ?? Na widzewie jest bosch, ariston zdaje się.... Tylko, że wydaje mi się niestety, że taka praca jest związana ze specyfiką pracy na zmiany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jakieś fabryki są w okolicach Smulska, czy GOŚu ..... Próbowałaś tam pojechać i porozmawiać ??? Tu już musisz pomyśleć która dzielnica Ci bardziej odpowiada... No i czy w ogóle taka praca Ci odpowiada, bo raczej na zmiany musisz być przygotowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leya76
Chodzi o to że dojazdy zajmują mi dużo czasu, a nie męczą i praca ok ale nie chcę na dwie zmiany pracować a w tych fabrykach to praktycznie wszędzie praca dwuzmianowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do strykowa z centrum łodzi jest 25 km.... wierz mi, dojeżdżam tam codziennie dojazd Łódź - Stryków busem trwa 20 minut :O to długo ?????????? Przeginasz autorko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leya76
25 min bus+40 min (i więcej zależy od przepustowości miasta) autobusem + jeszcze ok20 min na przesiadki itp to 1,5-2h zależy od dnia.... więc kończę pracę o 14 zanim dotre to 16 albo póxniej. ale nie ważne , spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest kwestią organizacji czasu :O Ot co Mało wysiłku i myślenia = mało efektów Ale i tak życzę powodzenia w szukaniu innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×