Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość namietna

udany seks analny

Polecane posty

Gość namietna

pozytywne przezycia na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksam
No wlasnie, dobry temat. Chcialbym sprobowac z moja partnerka ale nie wiem jak to zrobic najlepiej zeby jej nie bolalo (czytalem gdzies ze to wbrew opiniom nie boli) . Czy jakas Pani moglaby napisac jakies rady? Mowie Pani bo mysle ze maja wiecej w tym temacie do powiedzenia bo to jednak ich pupa jest penetrowana:) czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy doradca
Laska musi ci sie w pelni oddac - jezeli pozwoli zrobic sobie lewatywe, to wygrales. Zrob jej to - 1 do 1,5 ltr cieplej wody najlepiej odpowiednim irygatorem (woda wlewa sie powoli i nie musisz stale wkladac i wyciagac malej gruszeczki). Potem laska bedzie czysta na zewnatrz i w srodku, a przez to rozluzniona i odblokowana. Teraz zacznij wsepna gre - tak jak przy normalnym stosunku. Gdy laska bedzie juz odpowiednio napalona, poloz ja na bok, kolana podciagniete pod piersi, przez to pupa wypieta i troche otwarta. Mozesz teraz wprowadzic do pupy troche cieplej oliwy (mala gruszeczka do lewatywy) - bardzo pomaga. Umocz palce w oliwie i zacznie smarowac pupe na zewnatrz i powoli przez zwieracz do srodka. Powoli i delikatnie pokonaj opor, laska powinna sie postarac nie zamykac odruchowo pupy, ale przyzwyczaic sie do nowego odczucia. Niech glaska sobie sama lechtaczle lub piersi (lub to i to naraz), ale nie do orgazmu - czuwaj nad tym. Gdy palec, albi i dwa swobodnie pruszaja sie juz w pupie, wyciagnij je i wprowadz odpowiedni analny wibrator (nie za duzy, ale i nie za maly) - i gdy juz bedzie w srodku wlacz i stopniowo zwiekszaj wibracje. Laska niech dalej sie tez sama glaska - za chwile eksploduje wspanialym orgazmem. Teraz ty : wyciagnij wibrator, zostaw laske na boku albo obroc ja do pozycji "uklon faraona" - wprowadz ostroznie penisa i ruszaj w srodku ile chcesz. Nikogo nic nie boli i nie bolalo, dziewczyna bedzie to dlugo wspominac, tak samo jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy doradca
wujku samie - to powyzej napisal oczywiscie pan a nie pani, ale nie sadze aby jakas pani miala cos przeciw - a wlasciwie co na to inne panie - moja partnerka twierdzi, ze takiego wspanialego przezycia przede mna jeszcze nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanazy_k
Nie ma to jak samemu zrobić babie lewatywkę, cudownie podniecajacy wstep przed seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylicie się
"Mowie Pani bo mysle ze maja wiecej w tym temacie do powiedzenia bo to jednak ich pupa jest penetrowana" To się mylisz. Prawdziwy anal jest w dwie strony. Facet nawet bardziej lubi jak to kobieta go penetruje bo ma w środku prostatę. Ale Polska to jeszcze zacofany kraj i ludzie boją się poznawać dobrze swoje ciała i próbować innego typu seksu. Penetracja faceta przez kobietę nazywa się pegging i jest to coś równie wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaarr
spadaj z zacofaniem, po prostu nie każdego to kręci, tzn. nie każdy jest biseksem - takich jest tylko do 20-25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsssssssssssssssssss
aaaaaaaaarr a co ma bycie bi do seksu z kobietą? Od kiedy anal mogą uprawiać tylko bi? Każdy facet jest zbudowany podobnie. Każdy facet czerpie przyjemność ze stymulacji prostaty. Tylko niektórzy boją się spróbować i dlatego nie będzie dane im poznać tego uczucia. W drugą stronę tak samo. To, że facetowi jest przyjemnie, kiedy ma penisa w odbycie kobiety to nie znaczy, że jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaaaaarr
a skąd wie, że nie kręciłoby go, jak jeszcze tego nie robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy doradca jestes stukniety!!...1.5 litra wody!!!...laska bedzie miala taka biegunke ze hej!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaaaaarr
Bo jesteśmy heteroseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaar
a jak możecie być tego pewni, jeśli nie spróbowaliście? - to jest zacofanie i kierowanie się stereotypami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexxxxxxxxxxxxx
całkowiecie się zgadzam. Heteroseksualność to mit. Co może o tym wiedzieć ktoś, kto nie spróbował z facetem. Rozumiem, że w sensie emocjonalnym facet może preferować kobiety, choć jest to uwarunkowanie kulturowe. Ale co do współzycia jest wielu, którzy preferują to robić z innym facetem, przynajmniej od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analny zwiadowca
Ja wziołem babę po przejściach wiec nie mam tego problemu a anus gotowy zawsze i wszędzie, możecie mi tylko pozazdrościć bo poważaniem zabawa na 102!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewatywa i nawilżenie to podstawa udanych zabaw analnych. Po pewnym czasie dupa już nie jest tak wrażliwa. I po regularnym treningu zwieracze są bardzo rozciagliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo nie mogłem namówić mojej partnerki na sex analny ale wkoncu mi sie udało ale powiedziałaże musi się do tego przygotować. Pozamawialiśmy różne rzeczy ze sklepu internetowego http://wzaufaniu.pl/ - mają tego sporo własnie do sexu analnego . Pierwsza próba no może być ale już nastęne już dużó lepiej i mojej partnerce troszkę sie to spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wiem, że będzie anal, to zazwyczaj wcześniej się przygotowuje i robię lewatywę, ale nieraz wychodzi to spontanicznie, jednakże żadnych niespodzianek jeszcze nie było :) tak, nawilżenie to podstawa, najlepiej żel, wtedy łatwo wchodzi i jest odpowiedni poślizg :) doznania - nie do opisania, zupełnie inne niż w cipce... mnie anal dostarcza intensywniejszych doznań niż zwykły seks, jęczę jak szalona :) nie robimy tego często, ale bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna przynajmniej normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałmanawardze
Najdelikatniej to analno oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle, że mnie jakoś zawsze to podniecało, więc nie trzeba było mnie namawiać, sama chętnie spróbowałam :) Nie wiem czy to kwestia nastawienia czy po prostu umiejętności, ale mnie nigdy nie bolało, tak jak się słyszy od innych kobiet... z drugiej strony, nie spodziewałam się, że będzie to aż takie przyjemne, miłe zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze masturbowałam się analnie i jestem przyzwyczajona. Mąż kupił specjalną końcówkę do lewatywy na wąż od prysznica. To bardzo ułatwia bo ustawiasz letnią wodę wkładasz w dupkę i puszczasz strumień wody do środka. Bardzo przyjemne doznanie rozpychania brzucha i wypychasz wszystko do klozetu. Albo w wannie leżę i czasem wpuszczam w siebie mocnym strumieniem dużo wody. Wylatuje ze mnie jak z kranu i dobrze płucze. Wtedy jestem zupełnie czysta całkiem rozluźnionia i gotowa na wszystkie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×