Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adeqzc

stymulacja łechtaczki :/

Polecane posty

hm mam taką zagwozdkę. otóż niedawno w sumie rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem (seks oralny i analny mieliśmy już za sobą). mianowicie: podczas analu stymulowanie łechtaczki wręcz było konieczne do osiągnięcia orgazmu. teraz zaczęliśmy uprawiać ten klasyczny, wczoraj był w sumie pierwszy raz, kiedy było dużo więcej przyjemności niż bólu :p jesteśmy w pozycji na pieska, ja mega podniecona i już jestem praktycznie na krawędzi orgazmu i standardowo zaczynam stymulować łechtaczkę, żeby "dokończyć" :p i... dupa. nie kumam, to jest takie mega inne odczucie, że od razu wszystko psuje. moje pytania są następujące: czy muszę się po prostu rozkręcić i wcale nie będzie mi potrzebna stymulacja łechtaczki? nie wiem, podobno stosunkowo mało kobiet ma orgazm pochwowy. poza tym, jak sama się zabawiam własnym palcem i stymuluję łechtaczkę to problemu nie ma. może to jest takie pieprzenie od rzeczy, ale miał tak ktoś może? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie my z zakonów
Piszemy :( Nie robimy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ktoś kto tak nie ma, ma jakiś pomysł? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Z kazdym facetem jest inaczej.Poeksperymentujcie na rozne sposoby i nie nastawiaj sie od razu na orgazm. Trzeba wszystkiego sprobowac ! i znalezc to co wam obojgu odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekstaryhuejk
poradnikowo to podniecona kobieta z obdarzonym wytrzymałym facetem może dostać pochwowy reszta musi sobie pomóc palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogu dzieki jest wytrzymaly:p mam nadzieje, ze nie bede musiala odnawiac topiku za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksuj
idź na dwa baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×